Українці - суміш поляків і євреїв.

ПОЛІТИКА
02 червня, 08:45
Українці - суміш поляків і євреїв.

Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну

Товаріщі в Ізраїлі поговорілі за хуцпу.

Намагаючись пояснити звідки в Україні "вошла в обіход" хуцпа, Льоша Арестович не знайшов нічого кращого, ніж заявити, що безсоромна брехня - частина українського характеру. А відтак взагалі видав:

- Українці це - суміш поляків і євреїв. (с)

Та ні, Лєксєю, хуцпу нам "в обіход" насаджують Коломойський, Зеленський, Шефір і Наташа Мосейчук, яка вже отримала за це орден. А в українців безсоромна брехня викликає лише огиду. Й бажання з'їздити по нахабній пиці тим, хто бреше вперто.

А щодо "українці - суміш поляків і євреїв", то це і є гарний наочний приклад хуцпи.

Льоша, сам будучи чи то поляком, чи то білорусом, чи то євреєм, чи те росіянином по матері, заплутався. Це в його голові суміш.

А українці - автохтонна, самобутня нація, яка проживає на своїй території всю писану історію людства.

А як хто й виводив своє походження з території України, то це самі поляки і євреї. В поляків це теорія сарматизму 15-17 ст, а походження більшости євреїв світу (ашкеназів) з території України - це навіть не теорія, а факт.

А от українці ніколи себе ніякою сумішшю не вважали, тим паче  сумішшю поляків і євреїв. Не треба цього переписування історії, Льошо.

Я так бачу, історію у школах у 2023 вони зробили необов'язковою, щоб легше було просувати таку-от беліберду.

Автор: Джон Сміт


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста Арестовича, щоби трохи подоїти ізраїльтян.

Агітаційний вояж колишнього позаштатного радника Офісу Президента Олексія Арестовича до Землі обітованої відбувається під особистою протекцією Посла Ізраїля у Києві Михайла Бродського.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Читайте також:
Політика
У нас знову панує епоха нарваного малороса на Банковій. Дарма, що подібні можновладці погано знають навіть недавню історію України...
вчора, 20:34
Політика
Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.
23 вересня, 17:18
Політика
Насуваються репресії у стилі літа 2011-го року на Печерському подвір'ї суду. Зе-команда відчула, що пахне смаженим?..
21 вересня, 21:52
Політика
Зеленський втягує Трампа в найбільш згадуване медійне поле — Україну.
20 вересня, 10:55
Опінії
Тримайте українці військовий комунізм
18 вересня, 07:45
Політика
На 2024 рік у бюджеті України закладено 1,5 млрд гривень для зйомки 53 фільмів і серіалів
16 вересня, 09:19