Українці творять власну і світову історію на полі бою

Опінії
09 квітня, 20:27
Українці творять власну і світову історію на полі бою
Фото: Facebook

Наша нація зараз не потребує додаткової мотивації. Ми злі, але певні у своїй перемозі, час якої наближають Сили Оборони України.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Зазвичай на війні державна і недержавна (народна) пропаганда використовують відсилання до історії своєї країни. Вірші поетів із підручників, патріотичні картини, відомі зі школи, порівнюють зі знаковими війнами минулого, – це робиться колись свідомо, а колись абсолютно автоматично, для того, щоби відомими всім образами мотивувати націю на подальшу боротьбу.

Наша війна не така. Ця війна з нашого боку використовує надзвичайно мало, як для свого масштабу, посилань на наше минуле.

Наша війна не потребує відсилання до минулого, тому що нація зараз не потребує додаткової мотивації. Українці чітко зрозуміли, що мова йде вже не про війну за території та навіть не про війну за незалежність, а про війну на виживання.

У війні на виживання не потрібна мотивація для розуму, бо підсвідомі інстинкти працюють самі по собі та роблять це набагато краще у стресових умовах. Мозок може втомитися, розум може запаморочитися, а інстинкти не надуриш.

Відповідно замість ВИКОРИСТОВУВАТИ символи зі своєї історії, українці СТВОРЮЮТЬ ці символи для наступних поколінь.

Говорячи сучасною мовою, генерують контент, тому речення "Русский корабль иди нахуй!" будуть писати на синьо-жовтих прапорах і через століття. У війнах майбутнього наші нащадки будуть носити шеврони із символікою сучасних бригад ЗСУ так само як зараз вояки носять патчі з символами УПА.

Фраза "влаштувати Чорнобаївку" залишиться на віки та перетвориться спочатку на легенду, а потім на міф. І поки буде живий хоч один росіянин, на кожній війні у нього будуть летіти снаряди із написом "За Бучу".

Ми не використовуємо історію зараз. Ми створюємо цю історію. Ми! Всі разом. Українці...

Якщо ви мене чуєте, ви і є історія. Слава Україні!
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Українські захисники міцно тримають фронт, воюють за те, щоб кожен із нас жив повноцінно прямо зараз. Пам'ятайте про це.
12 серпня, 19:23
Війна
Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".
03 серпня, 17:00
Опінії
Відкинути всі думки про сім'ю, роботу, буденне. Про свою гіпотетичну більшу корисність у тилу.
01 серпня, 19:45
Війна
Ранок 24 лютого 2022 року молодий військовослужбовець за позивним "Коробок" запам'ятав назавжди – його життя поділилося на "до" і "після".
31 липня, 09:56
Війна
Колишній депутат Херсонської міської ради, співробітник комунального підприємства "Херсонміськсвітло" наближає деокупацію обласного центру.
27 липня, 19:27
Війна
Військовослужбовці Вінницького гарнізону стали донорами, аби врятувати життя пораненим захисникам України, які перебувають на лікуванні.
14 липня, 20:34