Українців навмисно нацьковують на малі народи поки що РФ

ВІЙНА
28.07.2023, 18:35
Українців навмисно нацьковують на малі народи поки що РФ

Вітчизняні ура-патріоти неукраїнського походження свідомо ллють воду на млин Москви, розпалюючи міжнаціональну ворожнечу.

Найбільше від ненависті потерпають представники фіно-угорських народів Поволжя, вважає авторитетний етнограф, доктор наук Костянтин Рахно, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами дослідника, нацьковування українців на народи колишнього СССР, а тепер ще й РФ, із якими ми мали спільний відрізок історичної долі, – це шлях до нашого власного винародовлення.

Водночас слід розуміти, що кремлівська банда узурпаторів влади, яка з нами воює, не має жодного (ні кровного, ні мовно-культурного – прим. ред.) стосунку ні до слов'ян, ні до фіно-угрів, ні до тюрків, але до семітів з Юдиного коліна.

«От візьмемо демонізованих мокшів, що є сусідами наших предків-антів ще з держави Ґерманаріха. Вони мають спільні з українцями слова, повір'я, сюжети казок, навіть елементи одягу – та ж сорочка дружини Полуботка. Це трудящі й горді люди. Є діячі культури, що мають українсько-мордовське походження, той же письменник Юрій Коваль.

Інші фіно-угорські народи мали й мають однакові з нашими мовно-культурні проблеми, спільно боролися за самовизначення, за збереження рідної мови, товаришували з нашими культурними діячами, перекладали Тараса Шевченка й інших наших поетів. Але до тепер жоден правозахисник не кричить, що це ксенофобія й фашизм, а коли поцікавилися національністю Мєдвєдєва, то Кіпіані з Портновим тоді відразу збудилися.

Зрозуміло, що совєцька "дружба-жружба народів", в Україні представлена Міляєвою, Кацнельсоном, Векслером, Глузманом і Фішбейном, призвела до того, що ми тоді нічого не знали про наших співкамерників у тюрмі народів, окрім вульгарних анекдотців, не маємо книг про них і перекладів їхніх авторів, їхнього фольклору, не маємо фахівців із їхніх культур, словників, наукових часописів із цих питань. Але "нєважнакакой нацианальнасті" містобудівник Володимир Білінський звів нас до рівня людожерства», – невтішно висновує вітчизняний науковець.

Між іншим, як раніше вже повідомляла інформаційна агенція "Останній Бастіон", на Росії б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля, представники якого активізувалися у Мордовії.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
15 липня, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55