Українців попередили про чергове здорожчання молочних продуктів

ЕКОНОМІКА
13 січня, 07:38
Українців попередили про чергове здорожчання молочних продуктів
Фото: AgroPolit

Невдовзі вітчизняні ціни на товари молочарства знову підуть угору, причиною тому є зростання вартості блакитного палива.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Факти" висловив керівник Української організації захисту споживачів послуг Олег Тітамир, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що нині більшість компаній-виробників змушені або закриватися, або підвищувати цінники на власну продукцію, оскільки працювати собі в збиток ніхто не хоче.

«Молочка ставатиме для споживачів дефіцитом. Вже сьогодні деякі виробники вважають недоцільною виробничу діяльність в цьому сегменті через космічне зростання цін на енергоносії. У зв'язку з цим молочні продукти можуть зрости у ціні не менш як на 25%, а то і більше. Для компаній молочної галузі ціна газу за рік зросла майже в 10 разів, електроенергії – у 2,5 раза, також підвищилася вартість таропакувальних матеріалів і молока-сировини. Тому, багато з них просять сьогодні ритейл-мережі про прийняття "економічно обґрунтованих" цін, а це означає, що українцям потрібно готуватися до істотного підвищення роздрібних цін на молоко, сметану, кефір та інші молочні продукти», – зазначив Олег Тітамир.

Керівник Української організації захисту споживачів послуг додав, що в аналогічній ситуації опинилися й інші галузі народного господарства: птахівництво (включно з переробленням м'яса птиці – прим. ред.), кондитерська і пекарська справи; проте уряд аж ніяк не поспішає допомогти виробникам подолати вказану кризу.

Цілком імовірно, що Зе-влада, наслідуючи своїх ідейних попередників (більшовиків і регіоналів – прим. ред.), взялася заморити штучним голодом українців, довівши вітчизняний агросектор до рівня африканської колонії.

Адже інакше пояснити останні кабальні податкові інновації "слуг неукраїнського народу" та збільшення обсягів вивезення сільськогосподарської продукції закордон просто не можливо.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тлі нестабільності на світовому енергетичному ринку в Україні знову зросте ціна на цукор.

Читайте також:
Економіка
Чим довше "слуги неукраїнського народу" перебувають при владі, тим гострішою стає соціально-економічна криза.
25 січня, 07:48
Економіка
На 3-му році при владі у команді "найвеличнішого лідора сучасності" все ж визнали власну неспроможність керувати державою.
10 січня, 10:07
Економіка
Таке може статися через зростання вартості газу
04 січня, 10:46
Життя
У зв'язку із подорожчанням сировини та матеріалів.
02 січня, 10:35
Полтава
Жителі Лубенської громади відтепер платитимуть на 4 гривні більше за проїзд у громадському транспорті.
19.11.2021, 10:06
Полтава
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради запровадив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті населеного пункту.
06.10.2021, 14:01