Українців закликали підтримати відновлення старовинної школи на Полтавщині

ПОЛТАВА
27.08.2016, 15:25
Українців закликали підтримати відновлення старовинної школи на Полтавщині

Проект #Школи Лохвицького земства закликав українців долучитися до відновлення старовинної школи минулого століття в селі Харіски Чорнухинського району на Полтавщині. Активісти запропонували усім охочим приїхати на прибирання школи в суботу 3 вересня.

– Буде толока! Тобто - випиляємо джунглі навколо пречудовоі столітньоі Сластіоновоі школи, яку ледве не розграбували, поки ми іі не знайшли! Вона небаченоі краси - й стоїть у точці, звідки в ракурсі польоту вільноі птиці можна бачити світ:), – повідомляють організатори у своїй групі в соцмережі Фейсбук.

У кінці роботи школі буде присвоєна охоронна табличка пам’ятки місцевого значення.

– Ми урочисто повісимо на неі охоронну табличку – бо домоглися іі щойно!.

Організатори прибирання запрошують до прибирання активістів, журналістів, турагентів, подорожніх, родини, що шукають в теплу вересневу суботу перепочинку після перших шкільних трудоднів, романтичні пари, що хочуть фото в свої майбутні сімейні альбоми, самотніх мандрівників, яким треба путня компанія

Початок заходу об 11:00 в с. Харсіки Чорнухинського району. Після прибирання на учасників чекають цікаві розмови, харсіцька каша, музика від зірок із Києва, імена яких не оголошуються. 

Зазначимо, Школи Лохвицького земства — загальновживана назва навчальних комплексів, розташованих в межах території колишнього Лохвицького повіту Полтавської губернії.

У серпні 2016 року першим дев'яти школам було надано статус пам'яток місцевого значення.

Споруди шкіл збудовані за проектом видатного архітектора Опанаса Сластіона в стилі українського модерну. 

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58