Українцям не вистачає живого спілкування через карантинні обмеження

08.09.2021, 09:17
Українцям не вистачає живого спілкування через карантинні обмеження
Фото: Viber

Більшість громадян відверто сумує за браком достатнього живого спілкування між собою під час дистанційного навчання.

Про це свідчать результати опитування, проведеного співробітниками корпорації "Rakuten Viber" в Україні, інформує аґенція "Останній Бастіон".

У рамках соціологічного дослідження вдалося дізнатися ставлення 76 тисяч українців до різних форм сучасного здобуття освіти та знань.

Як з'ясувалося, понад дворічний карантин змінив ставлення багатьох громадян до навчання; більшість пристосувалися до незвичних технологій, проте перейти у цифровий формат у всіх повністю не вийшло.

«Ставлення учнів і батьків до віддаленого навчання залишається суперечливим. Скажімо, 82% респондентів вважають, що традиційне навчання у класі є найефективнішим, тоді як 12% задоволені змішаною формою (поєднанням навчання в класі та віддалено), і лише 6% надають перевагу online-формату. Крім того, 65% українців відповіли, що їм дещо не вистачає живого спілкування, а 21% зазначили, що дуже сумують за offline-спілкуванням під час навчання. Для порівняння, лише 14% відповіли, що відчувають достатній зв'язок зі своєю групою чи класом і під час дистанційного навчання», — зазначили у зовнішньому прес-офісі "Rakuten Viber" в Україні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Держслужба спецзв'язку та захисту інформації уклала меморандум про співпрацю з українським представництвом китайської корпорації "Huawei".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Кількість автократій нині охоплює 46% світового ВВП, тоді як у кульмінаційну мить попередньої демократизації у 1992 році – всього 25%.
вчора, 21:39
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Світ
De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.
26 лютого, 21:27
Політика
Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.
22 лютого, 17:29
Війна
89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.
12 лютого, 16:41
Світ
За 23 роки "царювання" кремлівського бункерного щура виросло асоціальне й інтелектуально бідне покоління росіян.
04 лютого, 17:51