Українцям не вистачає живого спілкування через карантинні обмеження
Більшість громадян відверто сумує за браком достатнього живого спілкування між собою під час дистанційного навчання.
Про це свідчать результати опитування, проведеного співробітниками корпорації "Rakuten Viber" в Україні, інформує аґенція "Останній Бастіон".
У рамках соціологічного дослідження вдалося дізнатися ставлення 76 тисяч українців до різних форм сучасного здобуття освіти та знань.
Як з'ясувалося, понад дворічний карантин змінив ставлення багатьох громадян до навчання; більшість пристосувалися до незвичних технологій, проте перейти у цифровий формат у всіх повністю не вийшло.
«Ставлення учнів і батьків до віддаленого навчання залишається суперечливим. Скажімо, 82% респондентів вважають, що традиційне навчання у класі є найефективнішим, тоді як 12% задоволені змішаною формою (поєднанням навчання в класі та віддалено), і лише 6% надають перевагу online-формату. Крім того, 65% українців відповіли, що їм дещо не вистачає живого спілкування, а 21% зазначили, що дуже сумують за offline-спілкуванням під час навчання. Для порівняння, лише 14% відповіли, що відчувають достатній зв'язок зі своєю групою чи класом і під час дистанційного навчання», — зазначили у зовнішньому прес-офісі "Rakuten Viber" в Україні.
Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Держслужба спецзв'язку та захисту інформації уклала меморандум про співпрацю з українським представництвом китайської корпорації "Huawei".