Українцям не вистачає живого спілкування через карантинні обмеження

08.09.2021, 09:17
Українцям не вистачає живого спілкування через карантинні обмеження
Фото: Viber

Більшість громадян відверто сумує за браком достатнього живого спілкування між собою під час дистанційного навчання.

Про це свідчать результати опитування, проведеного співробітниками корпорації "Rakuten Viber" в Україні, інформує аґенція "Останній Бастіон".

У рамках соціологічного дослідження вдалося дізнатися ставлення 76 тисяч українців до різних форм сучасного здобуття освіти та знань.

Як з'ясувалося, понад дворічний карантин змінив ставлення багатьох громадян до навчання; більшість пристосувалися до незвичних технологій, проте перейти у цифровий формат у всіх повністю не вийшло.

«Ставлення учнів і батьків до віддаленого навчання залишається суперечливим. Скажімо, 82% респондентів вважають, що традиційне навчання у класі є найефективнішим, тоді як 12% задоволені змішаною формою (поєднанням навчання в класі та віддалено), і лише 6% надають перевагу online-формату. Крім того, 65% українців відповіли, що їм дещо не вистачає живого спілкування, а 21% зазначили, що дуже сумують за offline-спілкуванням під час навчання. Для порівняння, лише 14% відповіли, що відчувають достатній зв'язок зі своєю групою чи класом і під час дистанційного навчання», — зазначили у зовнішньому прес-офісі "Rakuten Viber" в Україні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Держслужба спецзв'язку та захисту інформації уклала меморандум про співпрацю з українським представництвом китайської корпорації "Huawei".

Читайте також:
Світ
У тому, що російська федерація почне гібридну війну проти Фінляндії, впевнені практично всі жителі цієї північноєвропейської країни.
02 червня, 19:37
Світ
Багаторічна російська агресія в Україні та терористичні дії режиму Олександра Лукашенка змушують Фінляндію зміцнювати власну оборону.
10.12.2021, 14:31
Політика
Повернення ОРДЛО під контроль України сприймають як реальну можливість 70% опитаних.
23.09.2021, 18:57
Світ
55% німців переконані, результати майбутнього парламентського волевиявлення у ФРН суперечитимуть теперішнім очікуванням партій.
21.09.2021, 08:01
Світ
Німці – праґматична нація, котра, втім схильна робити помилки, вірячи, що перебування при владі блоку ХДС/ХСС убереже Європу від Кремля.
15.06.2021, 08:48
Світ
Громадяни північноєвропейської країни з одного боку задоволені карантинними обмеженнями лівого уряду, а з іншого — підтримують праві партії.
18.03.2021, 13:04