На Росії депутати планують заборонити дітям користуватися соцмережами

СВІТ
19 липня, 08:48
На Росії депутати планують заборонити дітям користуватися соцмережами
Фото: InfoTop.lv

Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.

З відповідним листом депутати місцевих Законодавчих зборів звернулися до Міністерства цифрового розвитку РФ, інформує видання "Коммерсантъ".

Народні обранці, більшість з яких є членами "Єдиної Росії", вважають, що, перебуваючи online, неповнолітні діти ризикують потрапити "на гачок" сумнівних осіб.

«Запровадження обмежень є необхідним кроком через неґативний вплив інтернету, оскільки у ньому розміщено велику кількість розважальної, поверхневої та непотрібної інформації, яка збільшує час перебування дітей у соцмережах, стомлює і навантажує нервову систему. Доведено, що соцмережі погано впливають на психіку дітей і викликають залежність, а також провокують проблеми в соціалізації та спілкуванні з однолітками, впливають на шкільну успішність і рівень мотивації», – йдеться у листі-зверненні депутатів.

У Законодавчих зборах Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області просять уряд РФ чимшвидше розробити механізми контролю за доступом неповнолітніх в інтернет у цілому та соцмережі зокрема.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.

вибір редакції
Читайте також:
У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.
10 листопада, 08:01
Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?
06 жовтня, 09:24
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08 вересня, 07:59
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30 серпня, 09:37
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22 липня, 12:06
45-річного жителя Сеґежи намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за історичні дописи у соціальних мережах.
14 липня, 12:42