На Росії депутати планують заборонити дітям користуватися соцмережами

СВІТ
19 липня, 08:48
На Росії депутати планують заборонити дітям користуватися соцмережами
Фото: InfoTop.lv

Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.

З відповідним листом депутати місцевих Законодавчих зборів звернулися до Міністерства цифрового розвитку РФ, інформує видання "Коммерсантъ".

Народні обранці, більшість з яких є членами "Єдиної Росії", вважають, що, перебуваючи online, неповнолітні діти ризикують потрапити "на гачок" сумнівних осіб.

«Запровадження обмежень є необхідним кроком через неґативний вплив інтернету, оскільки у ньому розміщено велику кількість розважальної, поверхневої та непотрібної інформації, яка збільшує час перебування дітей у соцмережах, стомлює і навантажує нервову систему. Доведено, що соцмережі погано впливають на психіку дітей і викликають залежність, а також провокують проблеми в соціалізації та спілкуванні з однолітками, впливають на шкільну успішність і рівень мотивації», – йдеться у листі-зверненні депутатів.

У Законодавчих зборах Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області просять уряд РФ чимшвидше розробити механізми контролю за доступом неповнолітніх в інтернет у цілому та соцмережі зокрема.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.

Читайте також:
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22 липня, 12:06
45-річного жителя Сеґежи намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за історичні дописи у соціальних мережах.
14 липня, 12:42
Департамент транспорту російської столиці оголосив про початок тестування технолоґії оплати проїзду за допомогою системи "Face Pay".
13:42
Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.
11:15
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
09:37
Фахівці Dynamics Robotics Laboratory організували 5-кілометровий марафон робота Cassie.
вчора, 19:30