На Росії депутати планують заборонити дітям користуватися соцмережами

СВІТ
19.07.2021, 08:48
На Росії депутати планують заборонити дітям користуватися соцмережами
Фото: InfoTop.lv

Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.

З відповідним листом депутати місцевих Законодавчих зборів звернулися до Міністерства цифрового розвитку РФ, інформує видання "Коммерсантъ".

Народні обранці, більшість з яких є членами "Єдиної Росії", вважають, що, перебуваючи online, неповнолітні діти ризикують потрапити "на гачок" сумнівних осіб.

«Запровадження обмежень є необхідним кроком через неґативний вплив інтернету, оскільки у ньому розміщено велику кількість розважальної, поверхневої та непотрібної інформації, яка збільшує час перебування дітей у соцмережах, стомлює і навантажує нервову систему. Доведено, що соцмережі погано впливають на психіку дітей і викликають залежність, а також провокують проблеми в соціалізації та спілкуванні з однолітками, впливають на шкільну успішність і рівень мотивації», – йдеться у листі-зверненні депутатів.

У Законодавчих зборах Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області просять уряд РФ чимшвидше розробити механізми контролю за доступом неповнолітніх в інтернет у цілому та соцмережі зокрема.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.

Читайте також:
Світ
Пакистан зняв обмеження на Wikipedia у вівторок, через кілька днів після того, як медіарегулятор країни заблокував сайт.
07 лютого, 20:45
Світ
Агенти ФБР призвичаїлися розшифровувати закодовані повідомлення, надіслані пересічними американцями у соціальних мережах.
03.12.2021, 08:49
Світ
У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.
10.11.2021, 08:01
Життя
Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?
06.10.2021, 09:24
Світ
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08.09.2021, 07:59
Опінії
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30.08.2021, 09:37