Україні дозволили бити по території рф західною зброєю

ВІЙНА
01 травня, 18:41
Україні дозволили бити по території рф західною зброєю

Союзники не оголошували про своє рішення публічно і на те є свої причини, наголосила глава латвійського МЗС

Міністерка закордонних справ Латвії Байба Браже заявила, що деякі союзники України не проти використання своєї зброї для ударів по території росії. Вони озвучили свою позицію разом із новими постачаннями деякого озброєння.

Про це новопризначена глава литовського МЗС Байба Браже заявила в інтерв’ю «Європейській правді». Раніше Захід виступав категорично проти того, щоб Україна використовувала іноземну допомогу для ударів по військових об’єктах на території рф. Але зараз підхід почав змінюватись.

«Вже зараз є країни, які вже надали Україні зброю, без таких обмежень», — сказала глава МЗС Латвії.

Барже пояснила, що про це не було сказано публічно, як і про деякі інші рішення українських союзників. Вона зазначила, що є речі, які потрібно робити без зайвого розголосу для кращого результату.

«Звичайно, не все оголошується публічно, і навіть краще не говорити це вголос до певного часу. Головне – вплив на полі бою. Адже тут є вибір: чи говорити про щось голосно, чи просто робити те, що потрібно», – сказала вона.

Глава МЗС Латвії переконана, що Україна має право бити по військових об’єктах на території росії, якщо вони використовуються для ударів по українській території. Вона наголосила, що міжнародним правом не заборонено таке застосування зброї.

Читайте також:
Війна
ЗСУ отримають системи ППО IRIS-T, системи HIMARS та бронетехніку
вчора, 16:22
Війна
ЗСУ отримають пускові установки та ракети «Mistral»
11 червня, 17:35
Опінії
Французький лідер поступово еволюціонує. Проте українцям не слід зачаровуватися популістичними заявами того, хто залежний від рейтингів.
09 червня, 12:54
Війна
Союзники працюють у напрямку постачання засобів протиповітряної оборони для ЗСУ
05 червня, 18:13
Війна
Раніше про відправку військових інструкторів в Україну заявили у Франції.
31 травня, 11:00
Війна
Франція може оголосити про своє рішення наступного тижня.
30 травня, 16:25