Україні потрібен адекватний Президент

ПОЛІТИКА
22.09.2023, 13:45
Україні потрібен адекватний Президент

Схоже, що український народ представить рахунок Володимиру Зеленському не після закінчення війни, а значно раніше.

І не лише за довоєнне кадрове та фінансове божевілля, внаслідок якого СБУ керував дебіл Баканов під управлінням злодія та російського агента Наумова, а й за нинішню як кадрову, так і зовнішньополітичну діяльність. Примудритися охолодити відносини з двома ключовими союзниками — Великою Британією та Польщею — це треба було добре постаратися.

До цього також у неприпустимому дипломатичному тоні велася розмова з Німеччиною. Щоб що? Щоб базарним хамством змусити союзником надати більше допомоги? Так не працює. Це не стосунки Коломойського та 95-го кварталу. Це трохи інше. Але Зеленський, схоже, цього не усвідомлює. І перебуває в ілюзії, що весь цивілізований світ вважає його героєм у сяючих латах і люто аплодує з приводу. На жаль. Таке було у перші місяці після початку російського вторгнення. Та й то, авансом. А тепер Володимир Олександрович «підійшов до каси», як казав Коломойський. І настав час звітувати. Про тотальну корупцію. Про шалену кадрову політику, коли державою та війною керують ярмарки, татарові, якісь клерки з офісу Президента. Адже не завдяки їм, а всупереч військові звільняють територію України і завдають ударів по території ворога. Але остання витівка Зеленського щодо Польщі ставить під загрозу і постачання західного озброєння.

Процитую Юрія Романенка:

«Зараз для Офісу, який уявив себе рятівником всього людства, відкриється істина, яку побачив Микола Другий у лютому 1917 року, коли неадекватність уявлень про реальність призводить до того, що конструкція влади, яка на поверхні видається міцною, розвалюється за кілька днів. Я вважаю, що поки Україна не має альтернативи Жешуву, вона може програти війну, якщо тупо лізтиме в залупу по всіх фронтах. Саме так робили УНР та Директорія, коли, наприклад, на Паризькій конференції один із делегатів кричав Черчиллю, що «натовче йому піку».

Черчилль, втім, цього навіть не помітив, а на самій конференції було повністю проігноровано інтереси України. Тому всі любителі помахати шашкою, бо щиро впевнені, що весь світ винен Україні, при продовженні такої політики ризикують опинитися в ситуації, як Директорія 1919 року. Подивіться, ідіоти, хоча б трохи далі за свій ніс.

Тому тут варто подумати, які аргументи є в України вплинути на Польщу, а які у Польщі на Україну. Україна залежить від Польщі більше ніж Польща від України. Тому за спроби шантажувати Польщу заздалегідь приречені на провал. Але найнебезпечніше, що ми втяглися у такі конфлікти не лише з Польщею, а й із США, Ізраїлем, Британією, Словаччиною. Причому залежність від США є тотальною. Наївно думати, що всі вони будуть заплющувати очі на цей впертий шантаж та цілковите ігнорування реальності нашими «геніями». Результатом буде неминуча, жорстка посадка, де жодної соломи не буде. Та якась солома, бетонна підлога тільки залишилася. Зеленський у цьому переконається завтра у Вашингтоні.

Дуже ємно сказано. І тут можна було б запідозрити «зраду», якби все не було простіше. Зеленський так і не став політиком. Він залишився бидлуватим актором, який уявив себе світовим лідером. До того ж оточив себе вкрай каламутним оточенням, яке, мабуть, і вселяє йому думку про те, що він зараз політик №1 у світі і може собі все дозволити. Хоча, всередині України Зеленський уже досяг фактично диктаторських повноважень. Парламент недієздатний, кабмін мертвий, керують усім ті самі каламутні типи з ОП. І крадуть як не в собі. Опозиція загнана до німої зони. Це нормально для війни? Ні. Йдеться про проукраїнську опозицію. Яка має право порушити питання про неадекватність верховного головнокомандувача покладеним на нього завданням. І чомусь мені здається, що незабаром це питання порушать і закордонні партнери. Ситуація надто серйозна, щоб залишати керувати державою актора, який так і не став політиком.

Потрібні вибори. І Парламенту та Президента. Так, під час війни. Коней на переправі може і не змінюють, але ідіотів міняти точно потрібно. Напевно, найкращим Президентом став би і військовий, на кшталт Залужного, і хтось із «старих» політиків, той же Турчинов чи Порошенко. Вони хоч готувалися до війни, а не розповідали про те, що замість війни будуть шашлики. Потрібен адекватний Президент без каламутного оточення, яке захопило владу в країні. А поки що в країні «керують» єрмарки та татарові — ми ризикуємо втратити країну.

Автор : Станіслав Речинський
Читайте також:
Світ
Європейський парламент обрав Урсулу фон дер Ляєн президенткою Європейської комісії. Це другий термін для неї на посаді голови Єврокомісії.
18 липня, 16:01
Опінії
Щоби що? Щоб легітимізувати головування московії і незаконно захоплене місце в РБ?
09 липня, 11:09
Світ
Перші дії нового уряду у Лондоні: допомога Україні й збільшення оборонних видатків до 2,5% ВВП. Кір Стармер не порушить обіцянки Ріші Сунака
09 липня, 07:10
Світ
Він міг стати прем’єр-міністром Франції
08 липня, 17:28
Опінії
Світ міняється, треба щось робити; наші вороги нас випереджають у пристосуванні.
08 липня, 15:56
Світ
Військові хунти Малі, Ніґера і Буркіна-Фасо підписали хартію про спільний оборонний союз. Вони утворили «Конфедерацію держав Сахеля».
08 липня, 12:27