Україні вдалося повернути рятувальне судно "Сапфір", яке у перші дні вторгнення захопили окупанти

ПОЛІТИКА
09.04.2022, 09:40
Україні вдалося повернути рятувальне судно "Сапфір", яке у перші дні вторгнення захопили окупанти

Судно вдалося доставити до румунського порту Суліна

Про це написав у своєму Telegram-каналі керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

"Над поверненням Сапфіра працював особисто Президент України, вся команда Офісу, Міністерство інфраструктури та Міжнародна Морська Організація (IMO). Усіх 19 членів екіпажу було звільнено з російського полону ще 25 березня в рамках першого обміну полоненими", - написав він.

Єрмак додав, що судно вдалося доставити до румунського порту Суліна.

Рятувальне судно "Сапфір" є єдиним українським цивільним спеціалізованим судном, яке знаходиться у постійній пошуково-рятувальній готовності та здатне виконувати відповідні завдання у відкритому морі.

Українофоб Єрмак не пояснив,  як саме над поверненням захопленого окупантами "Сапфіра" "працював особисто Президент України".

Він на веслах сидів, переганяючи його з Бухареста ?  Чи два морських котики Єрмак і Зеленський викрали його з порту Севастополя ?

Україні вдалося повернути рятувальне судно

До речі, Єрмак чомусь не пояснив де наша друга "Мрія"

Якась не зрозуміла війна йде. Кожного дня гинуть люди, мільйони громадян України змушені виїхати з країни, а Банкова на чолі із завгоспом віників і швабр веде якісь "договорняки" з агресором. Абсолютно не вважаючи за потрібне інформувати населення про здійснювані ними кроки.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Молдовський парламент затвердив новий склад Кабінету міністрів на чолі із колишнім міністром внутрішніх справ Доріном Речаном.
16 лютого, 18:38
Політика
В Україні створено Національну комісію з питань кримськотатарської мови, відповідне рішення увалили на засіданні Кабінету міністрів.
06 січня, 16:33
Політика
Тепер за критику "ґендерної" ідеології та представників ЛҐБТ-спільноти передбачено штраф від 5 до 10 розмірів мінімальних зарплат.
04 січня, 16:13
Опінії
Якось не виходить у чинної влади любити Україну та українське. Зе-команді до вподоби мавпувати все огидне з-за кордону...
20.08.2022, 18:41
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26.03.2022, 17:32