СПОРТ
19 січня, 11:01
Марта Костюк

Вона обіграла «нейтральну» росіянку в трьох сетах

21-річна українська тенісистка Марта Костюк встановила особистий рекорд на Australian Open. Уперше в кар'єрі вона подолала третє коло і вийшла до 1/8 фіналу цього турніру.

Сталося це за підсумками матчу проти «нейтральної» росіянки Еліни Аванесян, який тривав дві з половиною години. У цьому матчі Марта відігравалася, згодом ледь не втратила велику перевагу в рахунку, але все ж здобула перемогу.

Марта стала першою українкою саме на турнірі 2024 року, яка пробилася у четверте коло.

Костюк – Аванесян: як пройшов матч:

• У першому сеті Марта повела з рахунком 2:0, після чого програла шість геймів поспіль, разом з ними і сет – 2:6. У Костюк – 21 невимушена помилка за партію, що й стало ключовою різницею.
  • Друга партія залишилася за українкою – 6:4. Костюк закрила партію з п'ятого сетболу. Кількість невимушених помилок від Марти залишилася такою ж – 22, але зросла кількість віннерсів (17) і також частіше стала помилятися суперниця (16 проти 5 у першому сеті).
  • Третя, вирішальна партія розпочалася з ривка Костюк 4:0, після чого вона дозволила суперниці повернутися у матч – 4:4. А тоді українка виграла ще два гейми – 6:4 і перемога в поєдинку.
  • За матч у Костюк 49 активно виграних м'ячів та 67 невимушених помилок. У її суперниці – 20 і 46 відповідно.

За вихід до чвертьфіналу Костюк зіграє проти переможниці матчу між бразилійкою Хаддад Майя та «нейтральною» Марією Тімофєєвою.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20