Українофоб Добкін заручився підтримкою ОПЗЖ

ПОЛІТИКА
30.09.2021, 10:23
Українофоб Добкін заручився підтримкою ОПЗЖ

Жаба з гадюкою знову сплелися у несамовитому симбіозі з метою наново росіянізувати східноукраїнський форпост – Харків.

Про це свідчить заява прокремлівської політичної сили "Опозиційна платформа – За життя", оприлюднена на сайті кандидата на посаду Харківського міського голови Михайла Добкіна.

Одіозний ексрегіонал, рейтинг якого не тепер залишає бажати кращого, не знайшов нічого кращого, крім як поновити співпрацю з колишніми однопартійцями під керівництвом путінського кума.

«Стратегічною радою партії ухвалено доленосне рішення – ми підтримуватимемо на осінніх виборах харківського міського голови Михайла Добкіна. Він не нова людина для міста, який послідовно виступає за виконання Мінських угод і відновлення миру на Донбасі, а також стоїть на заваді насильницькій українізації російськомовних громадян України. Ми переконані, що разом із Михайлом Добкіним після його перемоги будемо втілювати у життя новий план розвитку Харкова», – йдеться у заяві ОПЗЖ.

Медведчуківські поплічники на Харківщини також уже пообіцяли активізувати свою діяльність на підтримку Добкіна, зокрема розгорнути вуличну агітацію, щоби таким чином мати хоч якийсь контроль над містом, де їхній електорат по факту становить меншість.

Нагадаємо, що у зв'язку з відсутністю у Харкові чинного мера через смерть Геннадія Кернеса, Верховна Рада призначила на 31 жовтня 2021 року позачергові вибори міського голови.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що психічно хворий кандидат неук Ілля Кива намагається розвалити обласний осередок ОПЗЖ на Полтавщині.

Читайте також:
Політика
Вибори до Держдуми РФ розпочалися 17 вересня – в день окупації західної частини України та Польщі.
20.09.2021, 19:25
Світ
Європейський парламент видав путінському режиму чорну мітку, попередивши про наслідки незаконних виборів до Державної Думи.
17.09.2021, 13:52
Політика
Музикант Сергій Василюк кандидує до Верховної Ради по 197 одномандатному виборчому округу з центром у Каневі Черкаської області.
11.09.2021, 18:56
Світ
Сьогодні опівдні, 31 серпня, у сесійній залі Рійґікоґу естонські народні обранці проведуть другий тур президентських виборів.
31.08.2021, 11:04
Світ
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17.06.2021, 14:00
Світ
Саїф аль-Іслам Каддафі оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, які відбудуться у Лівії в грудні 2021 року.
16.06.2021, 10:34