Українофоба Шарія взяли за фінанси

ПОЛІТИКА
13.10.2020, 13:59
Українофоба Шарія взяли за фінанси
Фото: bastion.tv

Кожна згадка про Анатолія Шарія у телеефірі коштує від 45 доларів США.

Серед каналів навіть діє власний тариф на пропагування його особи, що є тіньовою стороною чималих видатків партійної каси прокремлівського відеоблоґера.

Результати відповідного журналістського розслідування цього тижня оприлюднили учасники проєкту "Наші гроші".

Чорна бухгалтерія послідовників Шарія нараховує мільйони гривень необлікованої податками готівки, яку роздають "своїм експертам" і "вуличним активістам" за "правильні" слова та дії.

Журналісти виявили, що політсила відеоблоґера має 2 основні фінансові чати у Telegram, де учасники ведуть листування один з одним, узгоджуючи кілька разів на тиждень план видатків.

Виглядає це як таблиця в Excell, де розписано, кому, як і за що Партія Шарія має заплатити, найбільша сума розміром 522 тисячі 800 гривень — за агітаційно-пропагандивні матеріали.

Політсила зростає, відтак хоче їсти, тому її місцеві осередки отримують гроші повз офіційні звіти, що подаються до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Найцікавіше, що виявили учасники проєкту "Наші гроші" — це спонсори Шарія і його послідовників!

За 3 місяці 2020 року відеоблоґер-українофоб отримав понад 1 мільйон гривень, нібито від паливної корпорації "БРСМ Нафта", серед співробітників якої є контролер партійних фінансів Анжела Ларкіна.

Українофоба Шарія взяли за фінанси_1

Жінка навіть змушує рядових членів політсили закупляти бензин вказаної компанії, де є топменеджером, попри сумнівну якість палива.

Однак, на всі закиди журналістів Анжела Ларкіна та інші особи, залучені у фінансову схему Партії Шарія, відмовилися давати чіткий коментар, заявивши про свою непричетність.

Воно й не дивно, адже політсила, яка грає на емоціях ображених і здебільшого бідних громадян, мусить приховувати свою мільйонну "чорну касу", аби не виникли зайві питання.

За інформацією учасників проєкту "Наші гроші", зібрану інформацію про готівкові розрахунки "шаріївців" вже передано правоохоронцям.

Читайте також:
Україна дедалі глибше занурюється до боргової прірви. Це відбувається через недалекоглядну політику уряду
14 травня, 13:41
Божа справа чи справа на мільйони ?
30 квітня, 13:22
Аваков виділив майже пів мільйона гривень на вирішення побутових питань обраним керівникам Нацполіції
06 квітня, 11:05
Майже 65% від загальної кількості пенсіонерів в Україні (6,5 мільйонів осіб) отримують від держави не більше 3000 гривень на місяць.
17 лютого, 13:38
Торік у грудні генеральна прокуратура спільно з СБУ припинила роботу одного з найбільших конвертаційних центрів України.
11 лютого, 11:23
Останні кабмінівські кореляції мінімалки не вплинули на зарплату соціально незахищених громадян.
30 січня, 11:19