Українофоби перебирають у держави монополію на застосування сили

Опінії
01 вересня, 14:31
Українофоби перебирають у держави монополію на застосування сили

Напередодні місцевих виборів в Україні почастішали напади кремлівських "тітушок" на патріотів і громадських активістів.

Народний депутат України VIII скликання

Сьогодні в місті Токмак Запорізької області на двох ветеранів АТО/ООС, які є членами партії "Європейська Солідарність", напало шестеро бандитів, якими командував місцевий депутат від Опозиційного Блоку.

Напали за те, що раніше ветерани викликали поліцію на намети ОПЗЖ, які ведуть незаконну агітацію, пропагуючи медведчуківські цінності "русского мира".

Мене читає вся Україна і я хочу донести до кожного кутка країни два висновки з цієї історії.

а) Перший:

Промосковські колаборантські сили насправді єдині. Ті, хто був в Опоблоці — тепер захищають ОПЗЖ, Шарія, Пальчевського і т.п.

У них один ворог — українська державність. Таких партій декілька, але вони не поборюють одна одну, не критикують та не перешкоджають одна одній. Бо мають спільне завдання з Кремля — зайти різними колоннами в місцеві ради, сформувати більшості в них та спільними зусиллями обрати міських голів.

У декількох областях цій московській гидоті відверто підігрують "слуги". Наприклад, в Одесі, коли виставляють відверто непрохідного кандидата від себе.

б) Другий:

Усім патріотам необхідно гуртуватися та готуватися до жорсткого політичного протистояння. Вже очевидно, що боротьба буде точитися не тільки в газетах та рекламних роликах, а безпосередньо на вулицях, площах і в дворах міст.

Бо імпотентна влада в особі Зеленського не зможе навести лад, а тому подібні випадки будуть тільки частішати. І позеленівші правоохоронні органи не допоможуть, бо ідеологічно прогнили з голови.

А тому проукраїнським силам, особливо на півдні та сході України, також треба забути про оті нікчемні "а до вас є запитання" або "ми поза політикою".

Бо російський град і українська смерека не розрізняють "політичних" і "неполітичних", "білі пальта" чи тих, до кого "є питання". Бо град б'є по площинам, а гілок на смереках вистачить всім.

Вибачте за грубість, але такі сьогоднішні реалії.

Той токмакський депутат, що сьогодні командував тітушками, у соціальних мережах підтримує терористів з т.зв. "ДНР", не соромиться своїх проросійських поглядів та жорстоко поводився з тваринами, влаштувавши масове отруєння кішок у своєму місті. Це типовий представник ОПЗЖ — ворожої для України політичної сили.

Подібні Шарікови будуть керувати нашими містами, а єдині, хто зможе зупинити їх від того, щоб проголосити власне терористичне угруповування — депутати від Європейської Солідарності.

Наша єдність та мудрість - це єдиний вихід зупинити реванш та не дати можливості колаборантам знищити країну. Вистояли у 2014-му — вистоїмо і зараз. Разом — сила!

Читайте також:
У намаганні зберегти хитку вертикаль, влада пішла на грубе порушення Конституції України та Виборчого кодексу.
17 жовтня, 13:24
У лісосмузі між двома селами Кременчуцького району Полтавщини поліціянти били струмом літнього чоловіка.
09 жовтня, 12:16
Реформа реформою, а звички у співробітників міністерства внутрішніх справ лишаються незмінними.
08 жовтня, 13:53
Вихованці київського Олімпійського коледжу вимагають відставки урядовців Сергія Шкарлета і Вадима Гутцайта.
09 вересня, 12:12
Як засіб боротьби з інакомислячими.
07 вересня, 13:06
Майже щодня "Останній Бастіон" повідомляє про злочини "перевертнів у погонах", але виявляється, що суспільний розголос їх не зупиняє.
04 вересня, 13:44