Українофобська секта «АллатРа» досі легальна завдяки СБУ

Опінії
09 квітня, 07:09
Українофобська секта «АллатРа» досі легальна завдяки СБУ
Фото: Facebook

Служба Божа України однією рукою карає українців, а іншою карає ворогів. Дарма, що зчаста ворогами є саме патріоти, а не українофоби...

Народний депутат Верховної Ради України

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Ви ж пам'ятаєте «АллатРу» з її ануннаками, архонтами, путіністами та іншими єдіноросами? Ну так, як їх забудеш! Так от, днями отримала відповідь на своє звернення.

Виявляється, провадження про заборону (примусовий розпуск) «АллатРи» відкрили... 1 листопада минулого року. Але рішення Київського окружного адміністративного суду станом на 1 квітня поточного року — досі немає.

І чому ми говоримо лише про розпуск організації? Завтра вони створять собі нову, назвуться «БеллатРою» й продовжать бурхливу діяльність із беннунаками!

А як же кримінальна справа через імовірні зв'язки із росією та загрозу національній безпеці? Ануннаки вже почали чіпляти ось такі (як на знімках нижче — прим. ред.) листівки над кожними дверима у вагонах метро.

А щоразу, коли я їду до батьків, бачу на Житомирській трасі великий білборд — із рекламою «Благотворчого суспільства». Служба безпеки України в «АллатРі» навіть контакти лишили, щоб ви їх скоріше знайшли; то хто ж 5 місяців затягує справу?

На останок, щоби пам'ятали та не забули: «АллатРа» або самозване «Благотворче суспільство» — це міжнародна кремлівська пропагандистська мережа, її осередки є практично по всьому світі. Через неї розповсюджується конспірологічна міфологія про вигадані держави, хороших «інопланетян», трасти, нову Хазарію, кінцевою тезою якої є (увага!) виправдання війни та вбивств українців.

Нова ворожа пропаганда в обгортці секти «АллатРа»
Нова ворожа пропаганда в обгортці секти «АллатРа»
Українофобська секта «АллатРа» досі легальна завдяки СБУ_3
Читайте також:
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01
Історія
Як недонавчений, а зчаста безграмотний, охлос привів до влади кодло хапуг, так і у науку потрапили українофоби. Всім їм муляє наше минуле.
03 травня, 20:27
Полтава
Як доводить історія, депутати із чиновниками — дзеркало суспільства. Відтак немає сенсу нарікати на владу, коли виборці такі ж дýрні.
02 травня, 06:00