Україною керують четверо: бандит, його адвокат, зрадник і дурень, – Піонтковський

УКРАЇНА
19.11.2019, 04:59

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак, який був учасником справи про імпічмент президента США Дональда Трампа, особисто наполягав, що Україна нібито розв’язала війну.

Про це розповів опозиційний російський політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю «Брехня путінського режиму».

Зокрема, він розповів, звідки виникли «Формула Штайнмайера» і обов’язки України відвести війська з фронту.

«Виявляється, Єрмак підписав від лінії України такі угоди 12 липня і 2 вересня на контактній групі. Волкер розповідав фантастичну річ: особисто Єрмак дуже довго і наполегливо їм говорив, що це Україна була винна у війні, Порошенко – партія війни, і для того, аби переконати, він вдавався до таких прийомів: виймав з кишені, мало не зі сльозами на очах, якісь фотографії людей, яких він оголошував своїми родичами», – заявив Піонтковський.

За його словами, як з’ясувалося, жодних загиблих родичів у помічника Зеленського не було. А на контактній групі він розповідав, як ненавидить Петра Порошенка, ніколи йому не пробачить їх загибель, і що особисто вважає його винуватцем їхньої смерті, а не президента РФ Володимира Путіна.

«Тобто Єрмак поводитися з такими ГБшними прийомами – так само приблизно Путін вербував Буша. Для мене абсолютно очевидно, що Андрій Єрмак – свідомо діючий агент путінського режиму. Ось ці чотири людини – найвище українське керівництво: бандит Коломойський, його адвокат Богдан, Єрмак, відпрацьовує інтереси Кремля і, можливо, невинний дурник або людина, яка прекрасно грає свою роль, актор Зеленський», – сказав Піонтковський.