Україною керують представники «тіньової держави»

ПОЛІТИКА
21 березня, 19:52
Україною керують представники «тіньової держави»

"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.

Із такою думкою в інтерв'ю медіаресурсу "Себастьянович.TV" виступив досвідчений вітчизняний політичний технолог Сергій Гайдай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що у той час, як у США владу зацементовано руками представників так званого "deep state", тобто, національної еліти, в Україні аналогом виступає химерне "shadow state", скопійоване з російської кальки.

«Наш державний устрій, який український панівний клас отримав у спадок від СССР  і розбудовував останні 30 років, складається з двох частин. Перша – це вітрина де красиво намальовані наш прапор, герб, Конституція, Верховна Рада, Уряд, стоять манекени Президента...

Начебто, він – Гарант Конституції. Але ж поруч манекени урядовців і депутатів, начебто слуг народу. Проте там за вітриною справжнє життя панівного класу, їх справжній світогляд, правила, корупційні схеми, особисті інтереси та взаємозв'язки. Це тіньова зона. Так, друга – це тіньова українська держава», – зазначив Сергій Гайдай.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", за сприяння Банкової одіозний олігарх Леонід Юрушев хоче взяти під контроль національні багатства України.

Читайте також:
Політика
Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну
02 червня, 08:45
Виміри
Депутати проголосували за законопроєкт № 8401 — він скасовує воєнні пільги для ФОП, повертає податкові перевірки й штрафи
01 червня, 15:01
Опінії
Відмова обговорювати негативне й невигідне може призвести до поганих наслідків
01 червня, 07:25
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
31 травня, 20:40
Виміри
ГУР МО видав довідку Трубіцину, який знаходився під слідством, що він виконує завдання, і 13 травня Трубіцин виїхав з України
31 травня, 16:18
Політика
Психологічна стійкість і зрілість критично необхідні для нашої перемоги. Дарма, що "слугам неукраїнського народу" чхати на здоровий глузд.
30 травня, 16:32