Українська діаспора Канади закликала уряд збільшити військову підтримку України

ВІЙНА
27 квітня, 13:23
Українська діаспора Канади закликала уряд збільшити військову підтримку України

Президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій вважає, що Оттаві слід суттєво наростити військову допомогу Україні.

Таку думку вона висловила у розмові з кореспондентом Укрінформу, коментуючи підписання президентом США Джо Байденом закону про додаткове фінансування потреб національної безпеки США, який містить $60 млрд для України.

«Ми закликаємо уряд Канади та всіх союзників наслідувати цей приклад і суттєво наростити військову допомогу Україні», – сказала Хичій.

Вона зауважила, що критично важлива допомога США дозволить Збройним силам України продовжити обороняти країну у геноцидній війні, яку розв'язала росія.

«Враховуючи понад 500 млн фунтів військової допомоги, оголошені прем’єр-міністром Сунаком, та обіцянки інших держав, союзники України нарощують свої зусилля. Ми закликаємо Канаду приєднатися до союзників та підтримувати перемогу України не лише на словах, а й на ділі» — заявила президент КУК.

Нагадаємо, що минулого тижня Канада оприлюднила проєкт державного бюджету, яким передбачено близько 1,2 млрд дол. США на військову летальну та нелетальну допомогу Україні.

Також цього року Канада надасть Україні 137,2 млн євро позик на відбудову й близько 2 млрд дол. пільгових кредитних коштів на підтримку функціонування держави. Більшість цих коштів уже була перерахована.

Читайте також:
Війна
ЗСУ отримають системи ППО IRIS-T, системи HIMARS та бронетехніку
вчора, 16:22
Війна
ЗСУ отримають пускові установки та ракети «Mistral»
11 червня, 17:35
Опінії
Французький лідер поступово еволюціонує. Проте українцям не слід зачаровуватися популістичними заявами того, хто залежний від рейтингів.
09 червня, 12:54
Війна
Союзники працюють у напрямку постачання засобів протиповітряної оборони для ЗСУ
05 червня, 18:13
Війна
Раніше про відправку військових інструкторів в Україну заявили у Франції.
31 травня, 11:00
Війна
Франція може оголосити про своє рішення наступного тижня.
30 травня, 16:25