Українська система охорони здоров’я змогла уникнути колапсу

СВІТ
17.02.2023, 14:20
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Водночас він зазначив, що втрати психічного здоров'я від війни є величезними

Європейський директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге під час свого п’ятого візиту до України заявив, що система охорони здоров’я країни не піддалася колапсу, попри песимістичні прогнози.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на РБК-Україна.

Українська система охорони здоров’я змогла уникнути колапсу_1

Клюге нагадав про "безліч песимістичних" передбачень минулого року, що система охорони здоров'я в Україні розпадеться, а також про можливість спалахів Covid-19, туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Проте він зазначив, що "усього цього не сталося".

Клюге подякував працівникам охорони здоров'я та міжнародним партнерам за те, що система "стійка і все ще працює". Водночас він зазначив, що втрати психічного здоров'я від війни є величезними, і міжнародні зусилля "необхідно подвоїти", щоб підтримати навчання лікарів первинної медико-санітарної допомоги на місцевому рівні.

Візит Клюге до України був присвячений постачанню "найбільшої гуманітарної пожертви організації охорони здоров'я в її історії", яка включала 59 автобусів для імунізації та доставлення щеплень дітям. 

Читайте також:
Світ
ВООЗ повідомила, що аналізує останню інформацію та загальну епідеміологічну ситуацію в Китаї
16.01.2023, 16:37
Світ
Ексрадник 45-го президента США з питань національної безпеки вважає позірними гасла висуванця від республіканців посприяти миру в Європі.
вчора, 21:45
Світ
Він вимагає заборонити ізраїльський прапор і гімн на Іграх, «як це робиться з росією»: «настав час покінчити з подвійними стандартами».
вчора, 17:19
Світ
Бомбардувальники B-52 Stratofortress вже прибули до Румунії
вчора, 16:03
Світ
Зброя під назвою «Block-I» покликана ефективно знищувати невеликі ворожі цілі у повітрі. Лише питання часу, коли побачимо її на панцерниках.
21 липня, 15:12
Світ
Зовсім не голлівудські пристрасті розігріють республіканці й демократи на берегах Потомаку. Так можна викликати справжній всенародний вибух.
21 липня, 10:26