Китай має ділитися інформацією про Covid

СВІТ
16 січня, 16:37
Ілюстративне фото: провінція Чжецзян
Ілюстративне фото: провінція Чжецзян

ВООЗ повідомила, що аналізує останню інформацію та загальну епідеміологічну ситуацію в Китаї

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала Китай поділитися більш детальною інформацією про ситуацію з коронавірусом після того, як Пекін повідомив, що з початку минулого місяця в країні зафіксовано майже 60 000 смертей від Covid, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Bloomberg.

Китай має ділитися інформацією про Covid_1

Голова ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус підтвердив важливість поглибленої співпраці та прозорості Китаю в переговорах з Ма Сяовеєм, директором Національної комісії охорони здоров’я азійської країни, йдеться в заяві.  

У той час як Пекін раніше повідомляв, що субвірус омікрон BA.5.2 і BF.7 зараз циркулює в країні, ВООЗ попросила надати більш детальну розбивку даних Covid з Китаю, включаючи інформацію про подальші послідовності захворювання.
У суботу влада Китаю повідомила, що з 8 грудня по 12 січня в лікарнях по всій країні було загалом 59 938 смертей, пов’язаних з Covid. Представники світової організації охорони здоров’я висловили занепокоєння через відсутність своєчасного обміну інформацією в Китаї, а деякі країни, вже вводять обмеження для китайських мандрівників.

ВООЗ повідомила, що аналізує останню інформацію та загальну епідеміологічну ситуацію в Китаї, який переживає швидку та інтенсивну хвилю інфекцій з більшим клінічним впливом на людей похилого віку та тих, хто має супутні захворювання. Спалахи подібні до досвіду інших країн із посиленням тиску на служби охорони здоров’я.

Китай продовжуватиме підтримувати роль ВООЗ в об’єднанні міжнародних зусиль у боротьбі з вірусом, цитує Ма слова Національної комісії охорони здоров’я . 
 

Читайте також:
Світ
Водночас він зазначив, що втрати психічного здоров'я від війни є величезними
17 лютого, 14:20
Світ
Причиною стали часті землетруси
вчора, 14:16
Світ
Токаєв більше не зважає на думку Кремля.
вчора, 10:20
Світ
Пропозиції щодо тимчасового фінансування американського уряду ще має підтримати Сенат.
вчора, 06:50
Світ
Пустельне плато Ґізи у долині Нілу досі зберігає безліч таємниць минулого. Час від часу науковці там знаходять унікальні артефакти.
30 вересня, 16:11
Світ
Ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх.
30 вересня, 09:15