Українська тенісистка сенсаційно обіграла чемпіонку Вімблдона

СПОРТ
01.10.2023, 14:01
Ангеліна Калініна

Друга ракетка України стартувала на турнірі WTA з вольової перемоги над Маркетою Вондроушову

Друга ракетка України з жіночого тенісу, Ангеліна Калініна, пройшла стартове коло на турнірі серії WTA1000 у китайському Пекіні. Вона у трьох сетах здолала чинну чемпіонку Вімблдону, чешку Маркету Вондроушову.

Калініна та Вондроушова зустрічалися вдруге в кар'єрі: чешка виграла їх перший очний матч, що відбувся у 2022 році. Для Маркети – турнір у Пекіні став першим після US Open, тоді як Ангеліна уже четверті змагання проводить за той ж період часу (не жодному не проходила далі другого раунду).

Матч між Калініною та Вондроушової у Пекіні можна розділити на дві частини: у першій домінувала чешка через невдалі подачі українки, а у другій – Ангеліна виправилася на подачах, вирівняла гру та переламала хід матчу.

Калініна – Вондроушова: як пройшов матч

• Маркета Вондроушова виграла перший сет з рахунком 6:1. Чешка забрала чотири подачі українки, вигравала 5:0 і витратила менше ніж 30 хвилин на перемогу в партії. У Калініної – 38% влучності першої подачі за сет.
  • Один з переломних моментів матчу – подача Калініної за рахунку 2:1 на користь чешки у другому сеті. Ангеліна відіграла три брейкпоїнти, втримала свою подачу – 2:2.
  • Другий сет завершився з рахунком 6:4 на користь українки, вона зробила єдиний брейк у партії та зрівняла рахунок за сетами (1:1).
  • Третій сет – розгром від Калініної, уже вона перемогла з рахунком 6:1, зробивши три брейки на чужій подачі.
  • Влучність першої подачі Калініної: 38% – перший сет, 69% – другий, 55% – третій.

Це втретє в кар'єрі та уперше за понад рік українська тенісистка перемогла суперницю з топ-10 світового рейтингу. У наступному раунді Ангеліна Калініна зустрінеться з австралійкою Дарією Савіль.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20