Українські БТР-4 залучають до навчань Combined Resolve

ВІЙНА
29.11.2021, 18:36
Українські БТР-4  залучають до навчань Combined Resolve
Фото: google

Передбачено відпрацювання планування та управління багатонаціональними підрозділами

Сьогодні, до Об’єднаного багатонаціонального центру з підготовки підрозділів , що у Німеччині, прибула зведена механізована рота 92 бригади імені кошового отамана Івана Сірка для участі в багатонаціональних навчаннях Combined Resolve 16.

Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

Вперше Збройні Сили України в цих маневрах будуть представлені підрозділом, озброєним новітніми зразками бронетехніки вітчизняного виробництва ˗ БТР-4Е, БРЕМ-4РМ та санітарно-евакуаційною машиною БММ. Українські піхотинці діятимуть у складі американського батальйону сил BLUFOR.

В Combined Resolve 16 братиме участь підрозділ від Сил спеціальних операцій ЗС України.Передбачено відпрацювання планування та управління багатонаціональними підрозділами під час пересування, розгортання в передбойові та бойові порядки, ведення оборонних і наступальних дій вдень та вночі.

Минулого року до Combined Resolve залучалися підрозділи 28 окремої механізованої бригади, що прибули до Німеччині на своїй штатній техніці – БМП-2 та разом з підрозділом Сил спеціальних операцій ЗСУ діяли в складі сил BLUFOR. Додатково український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки на БМП-1 діятиме у складі американського батальйону OPFOR.

Українські БТР-4  залучають до навчань Combined Resolve_1

Метою навчання Combined Resolve є практичні тренування та виконання завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО. В навчаннях 2020 року взяли участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів, цьогорічні будуть не менш масштабними.

Метою багатонаціональних навчань Combined Resolve є практичні тренування та виконання завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.

Читайте також:
В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників і захисниць
19:45
31 мирний мешканець загинув, 117 — отримали поранення
18:31
Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення
16:28
Вони повинні бути у складі ВМС вже у 2023 році.
15:43
В Україну вдруге летить борт N756CA, який кілька днів тому поставив до Києва першу партію озброєння
вчора, 20:05