Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом

ПОЛІТИКА
02 лютого, 17:20
Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом

Наші дипломати роблять у Ватикані надзвичайно багато важливих речей

"Посольство України у Ватикані тепер знаходиться у безпосередній близькості до Папи - Andrii Yurash бачить його зі свого балкону", - повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook очільниця Центру гуманітарних місій Олена Солодовнікова.

Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_1Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_2Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_3Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_4

Наші дипломати роблять у Ватикані надзвичайно багато важливих речей. З останнього - на Різдво прикрасили ялинку 450 янголами, які символізують загиблих під час повномасштабної росагресії дітей. І ця цифра кожен день зростає.

Найближчим часом передадуть Папі ведмедя зі зруйнованого у Дніпрі будинку.

Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_5

Дякуємо пану Послу та його команді за роботу та теплу зустріч.

Читайте також:
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36
Політика
Багаторічні всесторонні міцні взаємини Києва з Токіо зближують наші далекі одна від одної країни попри відстань і різницю у культурі.
09 березня, 19:57
Політика
Диктаторський комуністичний режим Китаю запропонував Україні свій варіант завершення війни проти РФ, який наразі розглядають.
21 лютого, 20:05
Війна
Зазначається, що лідери обговорили тісну координацію з питань підтримки України, в тому числі оборонну, економічну й гуманітарну допомогу.
21 лютого, 11:19
Війна
Одним з елементів "формули миру" авторства Сі Цзіньпіна є відтягування голосів на Генеральній Асамблеї ООН від проукраїнських резолюцій.
20 лютого, 21:22
Світ
Вашинґтон став новим зовнішньополітичним куратором Баку і Єревана, примирення яких покладе край багаторічному двосторонньому конфлікту.
18 лютого, 21:24