Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом

ПОЛІТИКА
02.02.2023, 17:20
Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом

Наші дипломати роблять у Ватикані надзвичайно багато важливих речей

"Посольство України у Ватикані тепер знаходиться у безпосередній близькості до Папи - Andrii Yurash бачить його зі свого балкону", - повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook очільниця Центру гуманітарних місій Олена Солодовнікова.

Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_1Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_2Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_3Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_4

Наші дипломати роблять у Ватикані надзвичайно багато важливих речей. З останнього - на Різдво прикрасили ялинку 450 янголами, які символізують загиблих під час повномасштабної росагресії дітей. І ця цифра кожен день зростає.

Найближчим часом передадуть Папі ведмедя зі зруйнованого у Дніпрі будинку.

Українські дипломати продовжують зміцнювати зв'язки зі Святим Престолом_5

Дякуємо пану Послу та його команді за роботу та теплу зустріч.

Читайте також:
Політика
Прагматичний реаліст Борис Джонсон пропонує мілітарно українізувати Європу. Дарма, що путін усі його пункти відкине як недопустимі для РФ.
07:17
Політика
Автократи й узурпатори всього світу єднаються у нову «вісь зла». Їхній союз скріплений кров'ю невинних — українців і палестинців.
вчора, 14:52
Світ
В Україні роками поширювалася хибна думка, що росія — на 100% азійська країна із дикунським населенням. Насправді це зовсім не так.
19 липня, 19:24
Світ
Ідейний неомарксист Луїз Іназіу Лула да Силва привітав зміну влади на Туманному Альбіоні. Проте навряд геополітичний курс Лондона зміниться.
07 липня, 17:20
Опінії
Сі Цзіньпін недарма приїжджав до Віктора Орбана весною. Оце передав нам повідомлення: погоджуйтеся на часткове перемир'я чи капітулюйте.
04 липня, 20:33
Світ
Офіційний робочий візит чинного прем'єр-міністра Індії до Москви зводить нанівець усі зусилля Заходу щодо перетворення РФ на державу-ізгоя.
04 липня, 08:28