Українські дрони атакували тимчасово окуповану Ічкерію

ВІЙНА
29.10.2024, 17:05
Українські дрони атакували тимчасово окуповану Ічкерію

Ранковий наліт українських дронів став першою атакою на територію окупованої Ічкерії з початком масштабної агресії росії проти України.

Українські дрони долетіли до окупованої Чечні та вдарили по базі т.зв. «Університету спецназу»  у Гудермесі, де готуються збірні терористи з усієї росії для відправки на забій в Україну.

Вибухи пролунали вранці у вівторок. На базі виникла пожежа.

Через кілька годин місцеві маріонеткові джерела, нарешті, відреагували на удар дронів, повідомивши, що о 6 год. 30 м. в результаті атаки БПЛА «загорівся дах будівлі на території бази, що пустує».

При цьому стверджується, що «жертв і постраждалих немає».

Українські дрони атакували тимчасово окуповану Ічкерію_1

Проте, заява, що будівлі на території бази були порожні сумнівні, зважаючи на те, що кожні два тижні ця база випускає «добровольців» з усієї росії для відправки в Україну і місцеві маріонетки регулярно звітують про черговий «навчальний випуск».

Ранковий наліт українських дронів став першою атакою на територію окупованої Ічкерії з початком масштабної агресії росії проти України.

Нагадаємо, що 2 роки тому Кадиров звертався до російської влади з проханням встановити у горах Чечні системи ППО С-400. Проте Москва відмовила своїй маріонетці.

Атака українських дронів на військову базу в Гудермесі, швидше за все, не стане одиночною акцією. Цілком прогнозовано, що такі нальоти можуть повторитися. І неодноразово.

У зв'язку з цим ічкерійські пабліки нагадали відому промову Кадирова, який розповідав, як росіяни натисканням однієї кнопки можуть знищити відразу 5 тисяч літаків.

Враховуючи вкрай загострене ставлення Кадирова до своєї власної безпеки, ця нова реальність може вплинути на психічний стан путінського піхотинця.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Тактична авіація України й надалі активно застосовує високоточне озброєння проти позицій російських військ.
19 червня, 11:39
Війна
За оцінками Генерального штабу ЗСУ, станом на 7 червня 2025 року росія втратила на війні проти України вже 413 літаків.
07 червня, 12:03
Опінії
Спеціальні каральні й розвідувальні служби РФ шоковані. Їхні українські колеги насмілилися публічно завдати під дих ядерній недодержаві.
03 червня, 20:39
Війна
Частина ядерної тріади (літаки, підводні човни, шахтові пускові установки) московії відпала, як гнилий зуб. Диктатор нервово лютує у Кремлі.
01 червня, 16:29
Життя
Наші незламні захисники після запеклих боїв, тяжких поранень і тривалої реабілітації здійснили надзусилля. Неможливе диво стало можливим.
21 травня, 12:36
Війна
Дрони СБУ знищили РЛС та склади ворога на так званих «вишках Бойка». Панувати у Чорноморській акваторії мусить Україна, а не РФ.
20 травня, 14:53