Українські генерали обговорили контрнаступ з колегами з США та Британії

ВІЙНА
17 серпня, 07:05
Українські генерали обговорили контрнаступ з колегами з США та Британії

Українські генерали провели зустріч із американськими та британськими партнерами у розширеному форматі

Українські генерали провели нараду з британськими та американськими колегами. Однією з ключових тем для обговорення став хід контрнаступу військових.

Про це повідомляє головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в.

За словами Залужного, він разом з начальником Генштабу генералом Сергієм Шапталою, заступником головнокомандувача генералом Михайлом Забродським, командувачем ВМС адміралом Олексієм Неїжпапою, першим заступником міністра оборони генералом Олександром Павлюком і начальником ГУР Міноборони Кирилом Будановим провели конструктивні перемовини з Верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Каволі, начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом Радакіним та представниками делегацій партнерів.

Українські генерали обговорили контрнаступ з колегами з США та Британії_1

Ключовою темою переговорів стало військове співробітництво. Залужний зазначив, що розповів про обстановку на фронті та перебіг наступальних та оборонних дій ЗСУ.

«Ознайомив з планами Збройних Сил на найближчий час і у більш віддаленій перспективі. Обговорили можливі дії супротивника», - уточнив головнокомандувач.

Він також повідомив, що поінформував партнерів про ключові потреби українських військових - боєприпаси, озброєння, засоби ППО, РЕБ та пристрої для дистанційного розмінування.

«Ще одне вкрай важливе питання - це дрони. Протидія ворожим безпілотникам та нарощування власних спроможностей. Домовилися з партнерами зосередити роботу в цьому напрямі», - наголосив Залужний.

Він додав, що під час зустрічі були обговорені можливості посилення захисту українських об'єктів критичної інфраструктури.

Головнокомандувач ЗСУ висловив вдячність американським та британським партнерам за підтримку та допомогу, яку вони надають у боротьбі з російським агресором.

Читайте також:
Війна
Через повномасштабну воєнну агресію РФ молоде покоління українців вимушене освоювати нетипові для себе предмети. Зокрема, міни та дрони.
вчора, 11:34
Опінії
Піхотинець грається зі смертю щосекунди у брудних траншеях, серед холоду та спеки, комах та мишей, у сирих маленьких норах та бліндажах.
17 листопада, 19:08
Політика
Стало відомо, за чиїм поданням Зеленський звільнив командувача ССО.
04 листопада, 13:05
Опінії
Втратимо державу. І всі жертви будуть марними.
04 листопада, 11:49
Війна
Для багатьох українців стаття головнокомандувача Валерія Залужного стала одкровенням. Натомість для воїнів — це давно вже дійсність.
03 листопада, 11:30
Війна
Україна купує в партнерів зброю паралельно з отриманням пакетів військової допомоги. Але ціни просто неймовірні.
03 листопада, 10:17