Українські інструктори пройшли навчання в Литві

ВІЙНА
20.11.2022, 12:37
Українські інструктори пройшли навчання в Литві

Досвід, отриманий у литовській військовій школі, українські військовослужбовці одразу застосують у навчальних центрах ЗС України

Українські інструктори разом із союзниками НАТО пройшли курси міжнародних інструкторів в Литві.

Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

18 листопада, в Школі Збройних Сил Литви імені генерала дивізії  Стасіса Раштікіса завершився міжнародний інструкторський курс, який тривав кілька тижнів, призначений для військовослужбовців країн НАТО та країн-партнерів, які виконують функції інструкторів. Як продовження підтримки в курсі також взяли участь військові з України.

Під час навчання слухачі отримали знання з основ військової підготовки, стрільб та зброї, а також фізичної підготовки, військово-педагогічні методики та вміння, необхідні для самостійного планування та організації занять. Навчання проходили в  Школі Збройних Сил Литви та на полігоні імені бригадного генерала Казиса Веверскіса, де на практиці закріплювали навички.

Досвід, отриманий у литовській військовій школі, українські військовослужбовці одразу застосують у навчальних центрах ЗС України.

Збройні Сили Литви продовжуватимуть підтримувати Україну, яка бореться з російською агресією, як постачанням військової зброї, так і навчаючи військовослужбовців української армії користуванню нею.

Навчання проходить у Литві та наших союзних країнах. У Сполученому Королівстві наша навчальна група, що складається з навчального полку Великого Гетьмана Литовського Януша Радзивілла, Школи Збройних Сил Литви імені генерал дивізії Стасіса Раштікіса, Центру бойової підготовки генерала Адольфаса Раманаускаса та Військово-медичної служби, разом із нашими союзниками, навчить тисячі українських воїнів до кінця цього року та надасть базові військові знання та навички, необхідні для виживання та дій на полі бою.

Наступного року ми плануємо продовжити підготовку військовослужбовців Збройних Сил України, частину з них у складі нової Військової допоміжної місії ЄС з підтримки України (EUMAM Ukraine).

Литва продовжуватиме підтримувати Україну настільки, наскільки це буде потрібно. Наша підтримка має вирішальне значення для перемоги України.

Українські інструктори пройшли навчання в Литві_1
Українські інструктори пройшли навчання в Литві_3
Українські інструктори пройшли навчання в Литві_5
Українські інструктори пройшли навчання в Литві_7

Читайте також:
Війна
Це єдина система європейського виробництва, яка може перехоплювати балістичні ракети
05 лютого, 16:15
Світ
Австралія, Велика Британія та наші міжнародні партнери продовжуватимуть підтримувати Україну
04 лютого, 13:12
Війна
Українські танкові екіпажі прибули до Сполученого Королівства, щоб почати тренування для продовження боротьби з росією
29 січня, 19:00
Війна
США і союзники планують розширити навчання українських військових, щоб змінити динаміку на фронті на користь України
29 січня, 10:45
Війна
Польща може почати підготовку українських воїнів до експлуатації танків Leopard 2 протягом "кількох днів", - Пшидач
22 січня, 12:01
Світ
Світ продовжує допомагати з навчанням українських військових.
17 січня, 16:32