Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії

ВІЙНА
13 серпня, 07:26
Українці на навчаннях у Великій Британії
Українці на навчаннях у Великій Британії
Фото: Royal Navy

Близько 900 українських морських піхотинців пройшли курс підготовки у Великій Британії.

Про це повідомляють у прес-службі Королівського військово-морського флоту.

Королівські морські піхотинці понад півроку навчали українських колег мистецтву проведення рейдових дій та складних операцій, а також передавали досвід щодо планування та проведення рейдів з використанням малих катерів. 

Кожна група пройшла сувору п'ятитижневу програму, під час якої розвивалися навички життя/виживання в польових умовах, надання першої медичної допомоги на полі бою, ведення ближнього бою та фізичної підготовки.

Курс включав використання мінометів, ПТРК, зенітних ракет "Стінгер" та безпілотників для розвідки і вибухового знищення перешкод, таких як протитранспортні укріплення "Зуби дракона".

Відзначається, що у навчаннях брали участь як добровольці без попереднього військового досвіду, так і ті, хто вже брав участь у бойових діях на передовій.

Тренування проводили інструктори з 42-ї та 47-ї рейдової групи "Коммандос", а також армійські десантники з 24-ї інженерно-саперної бригади "Коммандос" та королівські артилеристи з 29-ї бригади "Коммандос".

Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_1Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_2Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_3Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_4Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_5Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_6Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_7Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_8Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_9Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_10Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_11Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_12Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_13Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_14Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_15Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_16Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_17Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_18Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_19

Навчання українських військових у Великій Британії

З початку 2022 року понад 20 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України вже пройшли підготовку у Великій Британії. На початку цього року Велика Британія взяла на себе зобов'язання підготувати ще 20 тисяч новобранців.

Крім того, британці надали широкий пакет інших навичок, включаючи медичну підготовку і підготовку військових капеланів для надання пастирської допомоги, духовної підтримки і моральних настанов.

Включаючи програму "Операція Інтерфлекс" і програму для морських піхотинців, підготовку Збройних сил України підтримують Австралія, Канада, Данія, Фінляндія, Литва, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Фінляндія, Швеція і Швеція.

Читайте також:
Війна
Наразі на бойовому чергуванні в Україні є два дивізіони цієї системи ППО.
02 грудня, 15:35
Війна
Навчання проходитиме у Європейському навчальному центрі F-16 на військово-повітряній базі Фетешті.
13 листопада, 12:13
Війна
Інформацію оприлюднили після того, як Вашингтон оголосив, що очолить коаліцію країн, які навчатимуть українських пілотів.
14 жовтня, 06:50
Світ
Ознайомчі навчання включають випробувальні польоти на літаках і тренажерах, а також брифінги для наземного персоналу.
14 вересня, 15:35
Спорт
Для навчання досвідчених пілотів повноцінному використанню F-16 у бойових умовах знадобиться три місяці
14 вересня, 08:31
Світ
Сім країн, включаючи Румунію та США, проведуть спільні військові навчання у Чорному морі та дельті Дунаю
09 вересня, 06:24