Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії

ВІЙНА
13.08.2023, 07:26
Українці на навчаннях у Великій Британії
Українці на навчаннях у Великій Британії
Фото: Royal Navy

Близько 900 українських морських піхотинців пройшли курс підготовки у Великій Британії.

Про це повідомляють у прес-службі Королівського військово-морського флоту.

Королівські морські піхотинці понад півроку навчали українських колег мистецтву проведення рейдових дій та складних операцій, а також передавали досвід щодо планування та проведення рейдів з використанням малих катерів. 

Кожна група пройшла сувору п'ятитижневу програму, під час якої розвивалися навички життя/виживання в польових умовах, надання першої медичної допомоги на полі бою, ведення ближнього бою та фізичної підготовки.

Курс включав використання мінометів, ПТРК, зенітних ракет "Стінгер" та безпілотників для розвідки і вибухового знищення перешкод, таких як протитранспортні укріплення "Зуби дракона".

Відзначається, що у навчаннях брали участь як добровольці без попереднього військового досвіду, так і ті, хто вже брав участь у бойових діях на передовій.

Тренування проводили інструктори з 42-ї та 47-ї рейдової групи "Коммандос", а також армійські десантники з 24-ї інженерно-саперної бригади "Коммандос" та королівські артилеристи з 29-ї бригади "Коммандос".

Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_1Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_2Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_3Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_4Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_5Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_6Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_7Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_8Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_9Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_10Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_11Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_12Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_13Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_14Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_15Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_16Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_17Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_18Українські морпіхи пройшли навчання у Великій Британії_19

Навчання українських військових у Великій Британії

З початку 2022 року понад 20 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України вже пройшли підготовку у Великій Британії. На початку цього року Велика Британія взяла на себе зобов'язання підготувати ще 20 тисяч новобранців.

Крім того, британці надали широкий пакет інших навичок, включаючи медичну підготовку і підготовку військових капеланів для надання пастирської допомоги, духовної підтримки і моральних настанов.

Включаючи програму "Операція Інтерфлекс" і програму для морських піхотинців, підготовку Збройних сил України підтримують Австралія, Канада, Данія, Фінляндія, Литва, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Фінляндія, Швеція і Швеція.

Читайте також:
Війна
Навчання Immediate Response є частиною великої серії навчань НАТО Steadfast Defender
02 травня, 17:27
Війна
Наступним етапом для них стане проходження навчання у Франції.
15 квітня, 09:35
Світ
Наразі не називають потенційного ворога, але метою навчань є підготовка до зіткнення із військами на зразок російських.
08 березня, 15:37
Війна
За його словами, наші льотчики у захваті від можливостей літака.
10 лютого, 07:22
Війна
Наразі на бойовому чергуванні в Україні є два дивізіони цієї системи ППО.
02.12.2023, 15:35
Війна
Навчання проходитиме у Європейському навчальному центрі F-16 на військово-повітряній базі Фетешті.
13.11.2023, 12:13