Українські раби для Ізраїлю

11.09.2023, 15:55
Українські раби для Ізраїлю

Державний центр зайнятості працевлаштовує українських будівельників в Ізраїлі. А хто буде відбудовувати Україну ?

У листопаді 2016 року було укладено угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Дану угоду було ратифіковано Верховною Радою України. Відповідний закон у листопаді 2016 року було підписано Петром Порошенком.

Але підтримку на рівні державного Центру зайнятості угода отримала лише у 2019 році, коли 73% тих, хто прийшов на вибори, обрали єврея  Володимира Зеленського президентом України.

Саме тоді на сайті Центру зайнятості з'явився окремий розділ: "працевлаштування в Державі Ізраїль".

"В рамках реалізації двосторонньої Угоди для проведення широких інформаційних кампаній щодо можливості працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та інформаційної діяльності, комунікації та логістики, ізраїльською стороною залучено некомерційну організацію Громадську організацію «Велика ідея» (далі – некомерційна організація)", - зазначається на сайті Державного Центру зайнятості (України чи Ізраїлю - не уточнюється).

ГО "Велика ідея" Заснована у 2017 році у місто Ковель. Напрями діяльності — підтримка молоді й молодіжних ініціатив.

Українські раби для Ізраїлю_1
Українські раби для Ізраїлю_3
Українські раби для Ізраїлю_5
Українські раби для Ізраїлю_7

Наразі ГО "Велика ідея" позиціонує себе як волонтерську організацію.

Але в організації не приховують, що після закінчення війни продовжать відправляти кваліфікованих українських будівельників в Ізраїль.

У цьому їм буде допомагати Державний центр зайнятості.

А хто буде відбудовувати Україну ?

Останнє повідомлення про перенесення дати професійного іспиту для кандидатів на працевлаштування у Ізраїлі було розміщено 4 травня 2022 року.

Українські раби для Ізраїлю_9

Нам невідомо, чи відправляли українських будівельників до Ізраїлю після початку повномасштабного вторгнення Московії в Україну.

Але нам достеменно відомо, що будівельники, які виїхали до 24 лютого, досі залишаються в Ізраїлі.

Українські раби для Ізраїлю_11

Їхні фото розміщено на офіційній Facebook сторінці організації.

Там їх називають будівельниками-патріотами. Напевно, вони є патріотами Ізраїлю. Якийсь дивний "патріотизм".

В інтерв’ю The Economist Володимир Зеленський заявляє, що емоційно готовий до тривалої війни і вважає, що зараз "поганий момент" для переговорів із росією.

"Я повинен бути готовий (до тривалої війни – ред.), моя команда повинна бути готова до довгої війни, і емоційно я готовий", - зазначив Зеленський.

Зеленський готовий воювати до останнього українця ? За каденції Зеленського Україна і так поступово перетворюється в окуповану Палестину.

Плюс до цього з України вивозять працездатних чоловіків. А жінок з дітьми зеленські вигнали з країни під страхом війни.

Саме для цього кишеньковий пропагандист Банкової Олексій Арестович просуває ідею про те, що "Українці - суміш поляків і євреїв".

Агітаційний вояж колишнього позаштатного радника Офісу Президента Олексія Арестовича до Землі обітованої відбувається під особистою протекцією Посла Ізраїля у Києві Михайла Бродського.

Українці мають визначитися з тим : хто вони. Інакше за нас це вирішать Арестович, Коломойський, Зеленський та інші сіоністи.

Пам'ятайте, що ми не гої, якими нас бачать ініціатори і виконавці окупації Палестини. Ми самобутня Нація з давньою історією, та власними традиціями.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
вчора, 18:40
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23
Політика
На це вплинуло рішення Собору РПЦ-ФСБ оголосити Україні «священну війну».
13 квітня, 09:02
Війна
На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною
11 квітня, 17:41
Політика
Які оборудки привіз з собою до Харкова Олег Синєгубов?
10 квітня, 16:25
Політика
Онлайн казино продовжують ухилятися від сплати податків, грабуючи українців.
10 квітня, 15:25