Українські школярі перемогли у технологічному хакатоні Teens in AI

27 квітня, 08:27
Українські школярі перемогли у технологічному хакатоні Teens in AI

Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.

Команда учнів Політехнічного ліцею КПІ імені І. Сікорського перемогла у хакатоні Teens in AI з проєктом застосунку, який допомагає вивчати жестову мову.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

«У фіналі українські підлітки змагалися з командами з Британії, Туреччини, Казахстану й Таїланду. Переможцями стали школярі з Політехнічного ліцею КПІ імені І. Сікорського з проєктом ConnectAbility. Це застосунок на базі ШІ, який допомагає вивчати та озвучувати жестову мову» — йдеться в повідомленні.

Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.

Окрім планшетів Apple, в якості нагороди від організаторів, переможці отримають запрошення на серію воркшопів AI4Good Incubator та безоплатний доступ до ШІ-курсів для роботи із зображеннями Image Pathway.

Читайте також:
Світ
Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.
05 травня, 21:07
Життя
Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.
30 квітня, 06:00
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00
Життя
Своїми інноваціями Швеція рятує життя і техніку Сил оборони України. Як і за гетьмана Мазепи шведи на боці тих, хто боронить Європу від зла.
19.12.2023, 06:00