Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох

СВІТ
06 серпня, 17:01
Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох

Наперекір воєнній агресії та посиленню диктатури в РФ знайшлися сміливці, які з синьо-жовтими прапорами вшанували репресованих.

Відповідні світлини зі скривавленого урочища Сандармох оприлюднили у Telegram самі учасники пам'ятного заходу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, ініціатором відвідин місця розстрілу представників національних інтелігенцій виступила відома російська правозахисниця та опозиціонер Ірина Фліге.

«Ми приїжджали та приїжджатимемо сюди й надалі. Цього року виповнюється 25 років, як був виявлений Сандармох. За ці роки багато що змінилося: ми починали з того, що урочище було визнано міжнародним місцем пам'яті. Спершу визнано республіканським урядом Карелії та адміністрацією Мєдвєж'єгорска, але сьогодні тут немає жодного представника влади. Можливо, це і на краще. Нині тут громадяни росії, які пам'ятають про злочини тоталітарного режиму», – прокоментувала Ірина Фліге.

Масові розстріли чекістами цвіту української, карельської, білоруської та інших уярмлених Кремлем націй сталися в урочищі Сандармох у 1937-1938 роках, сталінські яструби свідомо знищили понад шість тисяч людей, які потрапили у жорна репресій.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цивілізований світ не знає про шахту Саліна, але ми повинні пам'ятати й всіляко поширювати правду про цю трагедію.

Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох_1
Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох_3
Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох_5
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Кримінал
Окупаційно-терористичні загони росії вчергове завдали підступного удару по середмістю Бахмута, є загиблі й поранені серед цивільних.
28 липня, 07:03
Війна
У нас тотальна екзистенційна війна зі злом. Перемога у ній – не звільнення наших окупованих територій від зла, а його повне знищення.
15 липня, 10:36
Опінії
7 загиблих цивілів і ще 30 лишаються під завалами... А ще минулого тижня кочували  спустошеними кварталами цього міста.
11 липня, 09:27
Світ
Колишній прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе помер після того, як його розстріляли на політичному заході.
08 липня, 12:25
Історія
Найчорніша сторінка в історії ХІХ століття, яку росія намагалися стерти, викреслити як страшний сон. Але пам'ять виявилася незнищенною!
21 травня, 21:02
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили прицільно і свідомо вбивають цивільних громадян на Сході України, де точаться бої.
08 травня, 21:01