Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох

СВІТ
06.08.2022, 17:01
Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох

Наперекір воєнній агресії та посиленню диктатури в РФ знайшлися сміливці, які з синьо-жовтими прапорами вшанували репресованих.

Відповідні світлини зі скривавленого урочища Сандармох оприлюднили у Telegram самі учасники пам'ятного заходу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, ініціатором відвідин місця розстрілу представників національних інтелігенцій виступила відома російська правозахисниця та опозиціонер Ірина Фліге.

«Ми приїжджали та приїжджатимемо сюди й надалі. Цього року виповнюється 25 років, як був виявлений Сандармох. За ці роки багато що змінилося: ми починали з того, що урочище було визнано міжнародним місцем пам'яті. Спершу визнано республіканським урядом Карелії та адміністрацією Мєдвєж'єгорска, але сьогодні тут немає жодного представника влади. Можливо, це і на краще. Нині тут громадяни росії, які пам'ятають про злочини тоталітарного режиму», – прокоментувала Ірина Фліге.

Масові розстріли чекістами цвіту української, карельської, білоруської та інших уярмлених Кремлем націй сталися в урочищі Сандармох у 1937-1938 роках, сталінські яструби свідомо знищили понад шість тисяч людей, які потрапили у жорна репресій.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цивілізований світ не знає про шахту Саліна, але ми повинні пам'ятати й всіляко поширювати правду про цю трагедію.

Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох_1
Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох_3
Українські стяги підняли у карельському урочищі Сандармох_5
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Виміри
Не треба з вбивць дітей робити героїв
21 січня, 17:10
Війна
Внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС – міністр, перший заступник міністра та державний секретар.
18 січня, 10:22
Війна
Через влучання ракети в багатоповерхівку у Дніпрі загинули щонайменше п’ятеро людей
14 січня, 18:57
Життя
Під час гри на тонкій кризі кар'єру у межах Нововолинської громади стався летальний випадок із неповнолітнім юнаком.
03 січня, 16:18
Опінії
Величезний успіх не тільки нашої дипломатії, але й українських громад (діаспоріян) у країнах перебування.
26.11.2022, 08:56
Некролог
На 90-му році життя помер легендарний борець за волю України, багаторічний політв'язень, дисидент і незламний український патріот.
22.11.2022, 18:12