«Українські» судді у шоколаді та крові наших захисників

КРИМІНАЛ
26 травня, 17:17
«Українські» судді у шоколаді та крові наших захисників
Фото: Останній Бастіон

Слуги вітчизняної Феміди завжди були та лишалися Ахіллесовою п'ятою національної безпеки, чим постійно користувалися олігархи та Кремль.

Таку популярну у народі думку висловив керівник проєкту "Главком" і голова правління Інституту світової політики Віктор Шлинчак, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зауважимо, проти ночі 26 травня у Києві сталася дорожньо-транспортна пригода за участі нетверезого судді Олексія Тандира, який насмерть збив 23-річного нацгвардійця з Черкащини Вадима Бондаренка.

Чи покарають п'яного водія у чорній суддівській мантії за законом – поки невідомо, адже в умовах сумнозвісної "єрмакократії" вбивство патріотів і захисників України санкціоновано владою на Банковій.

«Наступна революція буде судовою. Запит на справедливість і відсутність справедливості – тригер для травмованого війною і гострого на відчуття суспільства. Події навколо судової гілки влади останнього місяця чітко вказують на "касту".

Вона ж може стати першим "клієнтом" народної люстрації одразу після закінчення гострої фази війни. Судова реформа, про яку говорили десятиліттями, може бути реалізована у найрадикальніший зі способів. Бо ігри з суспільством до добра не доводять (двічі перевірено Віктором Януковичем)», – наголосив наш колега Віктор Шлинчак.

Станом на тепер очевидно, що саме судова гілка влади – найслабша і найпродажніша інституція держави, яку підточують громадяни України власною відсутністю правової свідомості та правової культури, підживлюючи хабарями корупцію серед слуг Феміди.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Служба безпеки України опублікувала докази співпраці голови Полтавського районного суду із ФСБ РФ.

Читайте також:
Опінії
Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.
27 листопада, 10:58
Новини
Контррозвідники слухали в ресторані пісні Міхаіла Круга.
09 листопада, 07:35
Опінії
Головнокомандувач ЗСУ планує захистити кандидатську дисертацію в «Одеській юридичній академії» «підрахуя» Сергія Ківалова
06 листопада, 13:08
Війна
Наразі керівництво бригади намагається не допустити розголосу та уникнути відповідальності.
04 листопада, 19:01
Політика
«Це знущання з пам’яті героїв»: конфліктом влади й родин загиблих обернулося будівництво Національного військового кладовища.
30 жовтня, 19:44
Кримінал
«Насильству в Україні місця не буде» — Володимир Зеленський.
23 жовтня, 18:32