«Українські» судді у шоколаді та крові наших захисників

КРИМІНАЛ
26 травня, 17:17
«Українські» судді у шоколаді та крові наших захисників
Фото: Останній Бастіон

Слуги вітчизняної Феміди завжди були та лишалися Ахіллесовою п'ятою національної безпеки, чим постійно користувалися олігархи та Кремль.

Таку популярну у народі думку висловив керівник проєкту "Главком" і голова правління Інституту світової політики Віктор Шлинчак, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зауважимо, проти ночі 26 травня у Києві сталася дорожньо-транспортна пригода за участі нетверезого судді Олексія Тандира, який насмерть збив 23-річного нацгвардійця з Черкащини Вадима Бондаренка.

Чи покарають п'яного водія у чорній суддівській мантії за законом – поки невідомо, адже в умовах сумнозвісної "єрмакократії" вбивство патріотів і захисників України санкціоновано владою на Банковій.

«Наступна революція буде судовою. Запит на справедливість і відсутність справедливості – тригер для травмованого війною і гострого на відчуття суспільства. Події навколо судової гілки влади останнього місяця чітко вказують на "касту".

Вона ж може стати першим "клієнтом" народної люстрації одразу після закінчення гострої фази війни. Судова реформа, про яку говорили десятиліттями, може бути реалізована у найрадикальніший зі способів. Бо ігри з суспільством до добра не доводять (двічі перевірено Віктором Януковичем)», – наголосив наш колега Віктор Шлинчак.

Станом на тепер очевидно, що саме судова гілка влади – найслабша і найпродажніша інституція держави, яку підточують громадяни України власною відсутністю правової свідомості та правової культури, підживлюючи хабарями корупцію серед слуг Феміди.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Служба безпеки України опублікувала докази співпраці голови Полтавського районного суду із ФСБ РФ.

Читайте також:
Війна
Доки "зголоднілі" споживачі їжі швидкого приготування стають у черги у Полтаві, Запоріжжя зазнає постійних повітряних ударів ворога.
18 травня, 18:27
Кримінал
О 12:00 відбудеться брифінг керівників НАБУ і САП щодо викритої схеми одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями Верховного Суду
16 травня, 12:10
Політика
Як кажуть у народі, – непокаране зло повертається, щоби сторицею нагадати про себе й у рази збільшити завдані раніше збитки.
13 травня, 16:30
Виміри
Перевізник пообіцяв зробити все можливе, для недопущення таких ситуацій в майбутньому
13 травня, 14:30
Політика
У лавах професійних громадських активістів, які живуть з розкрадання грошей, що виділяються на боротьбу з корупцією, – ґвалт і гармидер
05 травня, 10:15
Опінії
Як Андрій Пишний реструктуризував борги бізнесменам, що ймовірніше за все є родичами експрезидента росії дмитра мєдвєдєва.
13 квітня, 09:18