Українські суди та правоохоронна система дістала не тількі українців, а вже й турків

Опінії
14.07.2020, 12:19
Українські суди та правоохоронна система дістала не тількі українців, а вже й турків
Фото: Google

Володимир Зеленський має "подякувати" суддям і правоохоронцям, які учергове "мокнули" Україну в лайно.

Правозахисник

5.03.2020 року я мав зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським у Полтаві біля готелю «Палаццо». Розповів йому про рейдерське захоплення громадянами України ПП «Карлівкамлин», власником якого є громадянин Туреччини.

Президента супроводжував голова ОДА Полтавської області Олег Синєгубов!

Вислухавши й переглянувши надані мною документи, Президент України передав папку з паперами губернатору та поставив  перед ним завдання: розібратися в ситуації з рейдерським захопленням громадянином України Богданом Броварським ПП «Карлівкамлин», яке належить громадянину Туреччини Денізхану Аттілі, та доповісти про результати особисто йому в найкоротший термін.

За тиждень я зв’язався з приймальною О. Синєгубова і почув відповідь: «Працюємо. Вивчаємо й перевіряємо документи, у нас на це є законний місяць часу».

Рівно за місяць я знову звернувся в приймальню до голови ОДА, де мені порадили зв’язатися з заступником голови ОДА Дмитром Луніним, якому голова ОДА доручив розібратися в справі.

Тиждень Дмитро Лунін і його канцелярія ухилялась від відповіді, а потім він мені заявив, що папка з документами, яку Президент передав Синєгубову О.В., загублена. Ви тільки уявіть: в облдержадміністрації, де кожен папірець від канцелярії до інших кабінетів передається тільки  через підпис, зникла ціла тека документів! Працівники?!

Дмитро Лунін
Дмитро Лунін

У той же день я надав дублікати документів О.Синєгубову і мені повідомили, що за справу вже відповідає не Лунін, а Євген Греков. Ще один місяць було змарновано на вивчення матеріалів справи.

І ось 10 липня після щоденних моїх нагадувань Євгену Грекову, я отримав листа за підписом директора Департаменту взаємодії з правоохоронними органами Сергія Венгера – таку собі офіційну, як я розумію, "ВІДПІСЬКУ".

Там був результат КОЛОСАЛЬНОЇ роботи чиновників ОДА за цілий місяць: перелічені злочини, які були вчинені шахраями і рейдерами, та номери кримінальних проваджень, відкритих поліцією і прокуратурою.

ВСЕ! Тобто, нам з облдержадміністрації повідомили те, що ми з турками й так знаємо!

Перше кримінальне провадження було розпочато ще 27 травня 2019 року, тобто, більше року тому. Та незважаючи на такі терміни по жодній справі жодної підозри ще не висунуто, а по справі рейдерського захоплення, яке відбулося 31.07.2019 року, організатор рейдерського захоплення Богдан Броварський і по сьогодні навіть НЕ ДОПИТАНИЙ! Та за ті два місяці, що минули з часу мого звернення до Зеленського, можна було б 60 разів допитати Броварського, якби було бажання!

Щоправда, у "ВІДПІСЬЦІ" констатували, що всі ці злочини підсилені завідома рішеннями судів, які були проведені після відкриття нерозслідуваних кримінальних справ тихенько, без повідомлення потерпілої сторони. У кінці листа представник виконавчої влади С.Венгер широко розвів руками, мовляв, державні органи не мають права втручатися в діяльність правоохоронних органів, а слідчі взагалі незалежні. Ну а щодо рішень судів, то нагадав нам, що ми маємо право подати касацію.

Можете самі "полюбуватися» на цю відповідь!

Євген Греков
Євген Греков

Після шахрайських дій, рейдерського захоплення і часткового знищення майна підприємства «Карлівкамлин» в господарському суді Полтавської області 26.11.2019 року суддею Сергієм Білоусовим винесено рішення про стягнення заборгованості з ПП «Карлівкамлин» на користь рейдера Броварського. Заборгованість з’явилась внаслідок шахрайських дій директора Лілії Ковалевської.

По шахрайських діях Лілії Ковалевської, колишнього директора ПП«Карлівкамлин», прокуратурою відкрито два кримінальні повадження ще 27.05.2019 року №120191170180000261 за ст. 191 КК України поліцією та №420201171190000074 за ст.364-1 ч.1 КК України.

Проти рейдера Броварського Б.В. організатора групи з 15 (п’ятнадцяти) осіб, що вчинили захоплення і частково знищили майно ПП»Карлівкамлин» прокуратурою відкрито кримінальне провадження №42020171190000051 за ст.194 ч.1 КК України.

Що характерно для шахраїв і найчесніших українських судів, сторона - власник підприємства «Карлівкамлин» потерпілий Денізхан Аттіла, його директор Мустафаєв Мехман, їх представник Ковальчук Василь, не були жодним чином повідомлені про існування судового позову по справі №917/1338/19.

Отже, ми не знали, а відповідно не мали можливості взяти участь у судовому засіданні. Сторона ФОП Броварський Б.В. надав суду недостовірні адреси представників, чим ввів суд в оману, але суддя Білоусов нахчав на те, що відповідачі не повідомлені про дату, час та місце судового засідання, швиденько його провів і виніс завідомо незаконне рішення.

Очевидним є і той факт, що саме неповідомлення, або неналежне повідомлення однієї з сторін справи істотно порушує принцип рівності сторін – один із складників справедливого судового розгляду – передбачає, що кожна сторона повинна мати розумну можливість представляти свою сторону в умовах, які не ставлять її в суттєво менш сприятливе становище в порівнянні з опонентом.

Мабуть, не помилюся, якщо припущу, що суддю фінансово  простимулювали, аби він грубо порушив процесуальні правила. І як наслідок – турецькі інвестори в економіку України не маючи реальної можливості захистити свої права у судах, втрачає свої майно і кошти.

Потерпілий від українських розбійників, рейдера Броварського Б.В. та судді Білоусова С.М. громадянин Туреччини Денізхан Аттіла, через завідомо протиправне рішення змушений сплатити судовий збір у розмірі 10 тис. грн., щоби подати апеляційну скаргу. І він, будучи пограбований представниками України, все ж знайшов гроші та сплатив ці кошти.

Хоча, як на мою думку, то цю суму повинен сплатити суддя Білоусов С.М., ще й вибачитися перед потерпілим громадянином Туреччини публічно, адже рішення було винесено «Іменем України»!

Ягмур Ахмет Гюльдере
Ягмур Ахмет Гюльдере

Апеляційна скарга була подана, чекали засідання, готували аргументи, довідки, договори, щоб показати істинну суть справи. Але в Україні об’явили карантин, а отже пересування між країнами неможливе, а ряд договорів, виписок, рахунків знаходяться у власника в Туреччині.

Тому громадянин Туреччини Денізхан Аттіла надіслав своє клопотання до суду про перенесення засідання на будь яку дату після закінчення карантину. Клопотання на турецькій мові з перекладом, завірено нотаріусом, подано своєчасно і знаходиться в матеріалах справи.

Більше того прийнятий навіть закон, який зобов’язує суди в зв’язку з карантином відкладати засідання судів.

До Вищої ради правосуддя подана скарга на дії суддів Білоусова С.М. та Попкова Д.О. Розголос обіцяю, але ж рішення апеляційного суду вступило в силу.

Голова Східного апеляційного господарського суду Павло Володимирович Тихий під час бесіди зі мною запропонував мені подати Касаційну скаргу і не брати проблему близько до серця.

Але чомусь він не наважився запропонувати судді Денису Олександровичу Попкову сплатити за потерпілого судовий збір, який до касаційної інстанції становить уже 15 тисяч гривень! Гроші у Попкова Д.О. з такими рішенням явно є, правда законності в них  бракує.

Денізхан Аттіла
Денізхан Аттіла

Громадянин Туреччини у відчаї, він може втратити свій майновий комплекс, адже суди майже неприховано діють на користь рейдерів! Україна перетворилась на країну, де правоохоронні органи, СБУ та поліція – це організовані злочинні угрупування, які самі ж і відбирають бізнес, або сприяють цьому.

Денізхан Аттіла звернувся до Надзвичайного і Повноваженого Посла Турецької Республіки в Україні пана Ягмура Ахмета Гюльдере і заручився його підтримкою. Співробітники посольств Турецької Республіки підготували лист протесту Президенту України стосовно вище викладеного.

І це після того, як Президент України, Гарант Конституції вже 4 (чотири) місяці, як надав команду своїм горе підлеглому губернатору-ГАСТРОЛЕРУ, взяти справу на контроль і не допустити порушення законів.

Українські суди та правоохоронна система черговий раз мокнули Україну в лайно!

Ну, а Президент України Володимир Олександрович Зеленський має «подякувати» голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову за те лайно, яким він облив Україну на міжнародному рівні.

І чи легко буде відмитися від цього смороду? І чи після таких брутальних випадків хоч один наївний закордонний інвестор ризикне вкласти в нашу країну хоча б долар?

Читайте також:
У селі Кошманівка Машівської громади розпочались ремонтні роботи на дорозі «Полтава-Красноград».
06 квітня, 17:10
У Полтавському районі мисливці випустять породистих оленів
03 квітня, 15:05
Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС запровадить додаткові обмеження у сферах культури та освіти
18 березня, 15:50
Зараз у області діє дві системи зважування автомобілів під час руху.
16 березня, 16:45
Апеляція Антикорсуду залишила у силі вирок депутату Полтавської облради та його спільнику.
12 березня, 21:12
ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" замовило капремонт дороги С-170514 Стасі — Гавронці
02 березня, 11:00