Українські військові звільнили населений пункт Кримське без жодного пострілу

УКРАЇНА
20.10.2014, 07:40
Українські військові звільнили населений пункт Кримське без жодного пострілу

У Кримському, останньому населеному пункті Новоайдарського району, звільненому від так званого «Всевеликого війська донського», незабаром почнеться фінансування.

Повідомили на сайті інформаційного агентства «УНІАН» з посиланням на Луганську облдержадміністрацію.

«У суботу, 18 жовтня, підрозділи ЗС України та міліції без жодного пострілу звільнили від бойовиків останнє село Новоайдарського району з переліку населених пунктів, які постановами Верховної Ради України від 7 жовтня були перепідпорядковані з одного району до іншого – Кримське», - йдеться у повідомленні.

Як повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль, до звільнення Кримського, у цьому населеному пункті хазяйнували козаки так званого «Всевеликого війська донського» та практично всі мешканці раніше мали проросійські настрої.

«Одного депутата сільради, що висловлював проукраїнські погляди, розстріляли прямо на порозі хати, а ще двох селян закатували до того, що один з них має психічні розлади. У сільській раді козаки встановили комендатуру. Один із кабінетів після їхньої втечі так і залишився зачиненим», - розповів Москаль.

Окрім цього він заявив, що сьогодні, 20 жовтня, в обласній адміністрації відбудеться нарада щодо Новоайдарського району. За кілька днів через казначейство буде розблоковане фінансування.

Також голова Луганської ОДА додав, що нарешті над сільрадою встановили фото-синій прапор.