Українські «зірки» масово вирушили на новорічні заробітки до РФ

ПОЛТАВА
24.12.2017, 10:20
Українські «зірки» масово вирушили на новорічні заробітки до РФ

В опублікованому списку значаться: Віра Брежнєва (Галушка), Ані Лорак, Лоліта, і Софія Ротару

У Росії громадяни обурилися фактом, що з року в рік, в святкову новорічну ніч доводиться спостерігати на екрані одні й ті ж особи. Керівництво російського «Першого каналу» пішло на зустріч, скасувавшиучасть заїжджених виконавців попси.

Їх замінилина українців, передає «Дни.ру».

Видання повідомляє: «Український музичний колектив «Гриби», заснований в Києві в 2016 році, прославився піснею «Між нами тане лід». Перший канал, як кажуть, спокусив хлопців хорошим гонораром. Гроші їм зараз потрібні – продюсер заявив, що 31 грудня 2017 року група припинить концертну діяльність».

Крім «Грибів», росіян збираються розважати киянка Світлана Лобода, молода, але вже розкручена руппа Artik & Asti.

Співакові під псевдонімом Alekseev теж належить вперше співати відразу після бою курантів московського Кремля. Він буде розважати жителів Росії, як і уродженка українського Ужгорода Єлизавета Іванців, більше відома як «Йолка».

В опублікованому списку значаться: Віра Брежнєва (Галушка), Ані Лорак, Лоліта, і навіть Софія Ротару, яка не так давно запалювала на концерті в Грозному, приуроченому до дня народження глави Чечні Рамзана Кадирова.

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27