Український фенікс відроджується з попелища Московії

ВІЙНА
01 березня, 12:24
Український фенікс відроджується з попелища Московії
Фото: Telegram

Кремлівський бункерний щур – це психічно хворий одинак, який кинув виклик усьому людству і вже зазнає нищівної поразки.

Чим далі Z-, V- та інші московитські окупаційні колони врізаються вглиб території України, тим більших людських втрат вони зазнають. Тим рельєфніше у них розуміння неприйняття, відторгнення та лютої злості з боку українців, адже ніхто і ніде не чекає на чужинців, безславних інтервентів.

Уже навіть розпочалася операція з маскування армади окупантів під українську військову техніку, спроби прикритись українськими прапорами. Навіть для Кремля, попри масовану ура-пропаганду ресурсів ГРУ і ФСБ РФ, ці виконавці вторгнення – незручні свідки злочинної та нелюдської акції.

Саме з цієї причини на офіційному рівні путінський м'ясник Сєргєй Шойгу мусив визнати лише дві смерті із тисяч загиблих. (Русскіє своїх не кидають, кажете? Та ще і як! Їхніми тілами нині всіяна українська земля від Житомира до Сум, від Харкова і до Маріуполя – прим. ред.)

Але путінський режим продовжує стояти на своєму й у 1000 разів применшувати власні бойові втрати, адже "баби ще народять". Не можна виключати, що в повідомленнях міністерства оборони країни-загарбника вбитих росіян записують до числа загиблих українських захисників.

Масштабувати "кримський сценарій" придушення України не вдалося, а тому над кривавою забавою путінського режиму з неправедною війною, що несе неймовірні лиха українцям, дедалі сильніше. "Туман війни" згущається й, очевидно, багато родин на Московії так і не дізнаються, куди та де зникли їхні сини, чоловіки, батьки, брати.

Тотально шалена поведінка Кремля консолідувала країни Європейського союзу та Північноатлантичного альянсу. На Заході нарешті усвідомили загрозливий масштаб особистості бункерного щура, що переплюнув Хусейна, Гітлера і Сталіна разом узятих.

Адже путінці заговорили про необхідність денацифікації вже і Німеччини! Не слід забувати, що Україна є лише щаблем на шляху відтворення сфери впливу Москви в Європі, а отже далі на черзі: Польща, країни Балтії, Чехія та Словаччина, і так до "зеленої смуги", тобто до Ла-Маншу.

Почасти тому Путін віддав Шойгу і Гєрасімову наказ шантажувати весь світ російською ядерною тріадою. Занести над головою всього людства дамоклів меч загрози перетворити світ на ядерний попіл, як того хочуть Кісєльов, Сімонян, Соловйов та інші пропагандони Кремля!

Розкол і бунт владної еліти наближається до свого Рубікону. Жалобні особи російської вищої бюрократії на економічній нараді яскравий тому приклад, у них в очах читався один заклик: досить війни, адже рубаємо сук, на якому самі сидимо.

Навіть в "Єдиній Росії" сумніваються, а чи не перейшов Путін до лав КПРФ і чи не втілює на практиці їхню програму необільшовизації Росії?!

Втрати РФ через західні санкції, обвалення вартості активів та інших обмежень становлять понад 2 трильйони рублів на день. Прогнозовані сукупні втрати від санкцій оцінюються 300 трильйонів рублів, що у 16 ​​разів більше дохідної частини федерального бюджету!

У другому кварталі 2022 року, за оптимістичними оцінками, очікується падіння ВВП Московії на 20%. Це при тому, що пандемія нікуди не зникла і продовжує збирати свій сумний урожай; практично як вид вимирає російська фінансова еліта і фінансові мішки, а разом із ними – і середній клас.

Люмпенізація країни відбувається в обвальному темпі. Одночасно всіх росіян можуть зробити persona non grata у всіх країнах Європи, і вже зараз студентів із російськими паспортами виключають із європейських університетів.

На всьому російському народі стоїть тавро: "Терористи". При цьому світ сколихнули мільйонні мітинги на підтримку України, яку Євросоюз готовий прийняти до себе, прихистити, бо вона спливає кров'ю!

Як проблиск надії у нескінченному тунелі непроглядного мороку стали переговори російської та української сторін на білоруській території з теми припинення вогню та пошуку шляхів врегулювання рукотворної воєнної катастрофи. Москва та Київ зондують ґрунт для подолання наслідків найстрашнішої авантюри ХХІ століття.

Невже це те, чого дійсно хочуть мільярди людей у ​​світі? Хіба може їхнє бажання нічого не означати для того самого одинака? Але наразі ці питання лишаються без відповідей.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47
Війна
Кожен, хто пропонує Україні відмовитися від будь-якого міліметра власної суверенної території, порушує національні цінності та інтереси США.
06 червня, 20:32
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56