Український політик запропонував Ізраїлю забрати додому євреїв, які десятки років грабують Україну

ПОЛІТИКА
12 березня, 16:44
Український політик запропонував Ізраїлю забрати додому євреїв, які десятки років грабують Україну
Фото: hromadske.ua

“Якщо реагувати симетрично на поведінку посла Ізраїлю, то Україна мала б поважати Ізраїль зневажаючи євреїв”.

Відомий український політик Юрій Сиротюк, реагуючи на заяву посла Ізраїлю, в якій той вимагає скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича, запропонував йому забрати в Ізраїль тих євреїв, які вже десятки років грабують Україну.

Про це він написав у себе на сторінці у ФБ. 

“Посол Ізраїлю пропонує формулу, яка позірно передбачає «повагу до країни» разом з відвертою зневагою до нації-автохтона. Із запереченням нашого права на суб’єктність. Якщо вести цю політику симетрично, то Україна мала б поважати Ізраїль зневажаючи євреїв”, написав Сиротюк.

Зауваживши, що не знає, чи до вподоби така політика ізраїльтянам, “але нам вона точно не підходить”.

“Україна – не колонія, а українці – не раби. Ми якось самі розберемося зі своєю історією. А от Ізраїль міг би істотно допомогти, якби повернув до себе і згідно із законом покарав деяких своїх громадян, які десятки років грабували Україну...Зрештою, цікаво, на яку саме реакцію українців після таких брутальних заяв очікують представники маленької близькосхідної країни...”, – додав Юрій Сиротюк.

Читайте також:
Спікер Разумков з усіх сил намагався проштовхнути прокремлівські русифікаторські законопроєкти. Його підтримали більшість "слуг" у Раді.
01 червня, 16:56
"Для таких приниженням є неможливість принижувати інших”
13 травня, 14:56
Адже досі в Україні відсутня системна робота по боротьбі з прокремлівськими політиками та агентами путінського режиму.
03 квітня, 10:12
Або гавкіт зажопних лай по обидва боки поребрика.
25 березня, 11:36
РФ не стоятиме осторонь у разі, якщо Збройні Сили України підуть у наступ на терористичні проросійські бандформування "ДНР/ЛНР".
24 березня, 12:56
Путінський режим не припиняє пропагувати серед європейських громадсько-політичних діячів свій наратив про "законність анексії" Криму.
20 березня, 07:59