"Кобзар попереджав про них" – історик відреагував на українофобський "висер" єврейського посла

ПОЛІТИКА
09 березня, 21:00
Так виглядає окупант
Так виглядає окупант
Фото: 24 канал

Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.

Степи мої запродані. Жидові, німоті...

Сини мої на чужині. На чужій роботі

Т.Г Шевченко.

Ніколи не було і знову. Посол Ізраїлю втручається у внутрішню політику України. Так дописувач нашого сайту, український історик Юрій Григор'єв прокоментував черговий випадок українофобії з уст посла Ізраїлю, який не втрачає будь-якої можливості, щоб попаплюжити українських героїв.

Нижче цитуємо текст його допису:

Цього разу його "головним болем" став стадіон у Тернополі. Нагадаю, що міська влада надала йому ім'я на честь українського націоналіста, Героя, генерала Романа Шухевича. Ну от що їм вічно не так? Він хоч був у Тернополі? Він розуміє який там світогляд українців? Вже мовчу про те, що ім'я стадіону надала місцева влада, яка обрана громадянами. Ще раз, - обрана громадянами. Сьогодні, 9 березня, об'єднати українців мав би Тарас Григорович, але об'єднує єврей Джоель Ліон. Можливо в цьому щось є, бо ж Кобзар нас попереджав про них – сьогодні, ймовірно, нагадав.

Нагадаємо, що одіозний посол-українофоб сьогодні відзначився заявою, в якій він вимагає скасувати рішення Тернопільської міської ради про присвоєння міському стадіону імені Героя України, головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича.

Окрім того, уявіть тільки, він ще, знаходячись на чужій землі, й засуджує (!!!) таке рішення міської ради Тернополя.

Для повного розуміння всього того, що відбувається нині нагадаємо також раніше цитований нами вислів одного із контррозвідників ОУН і УПА, який попереджав, що одноплеменці Леона готують в Україні громадянську війну з метою знищення активної частини української нації: 

Жи@ам на руку влаштувати нам війну. Що б ми самі один одного перебили, переколотили, втягнути сюди Росію для зачистки(а потім і РФ добити економічно). Щоб у підсумку забрати наші і їх землі та ресурси... Мета у них таж сама залишається, що в кагановичів і петровських в 32-33 роках минулого сторіччя(знищення українців), міняється лише тактика.
Вони тут хочуть свою державу будувати. Залишити кілька мільйонів рабів що б робили на них, а всіх інших знищити
»…

І в той час, коли Україна стоїть на порозі повномасштабної війни з Росією, враховуючи риторику посла Ізраїлю, можемо ще раз переконатися в тому, яку позицію займуть "українські" олігархи неукраїнського походження в цьому конфлікті.

Тож зайве говорити скільки шкоди може завдати хоча б той самий Коломойський про вплив якого на "нелоха" і "недогаранта" Зеленського у світі вже складають легенди.

Читайте також:
Всі заарештовані раніше воювали проти України в складі російських банд на сході країни.
23 квітня, 21:16
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46