Україну «засіяли» коронавірусом, це потрібно Путіну – версія експертів
За словами експерта, коронавірус міг бути розроблений в центрі вірусології «Вектор» в науковому містечку Кольцово поблизу Новосибірська.
Коронавірус COVID-19 з'явився в Україні в січні 2020 року завдяки зусиллям керівництва Росії.
Таку думку висловив на порталі «Центр дослідження Росії» розробник методології комплексної оцінки російської пропаганди Денис Богуш.
«Були помічені групи молодих жінок, юнаків, чоловіків, які з високою ймовірністю спецгрупами виконували «засівання» вірусними штамами в різних регіонах України», – заявив він.
За словами Богуша, коронавірус міг бути розроблений в науковому центрі вірусології «Вектор» в науковому містечку Кольцово близько Новосибірська, де у вересні 2019 року стався вибух.
«Розповсюдження вірусу COVID-2019 показує штучний характер створення цього вірусу, який не мутує у менш патогенну форму з часом і не знижує захворюваність з настанням теплої погоди», – підкреслив експерт.
Він вважає, що можливим початком розповсюдження коронавірусу COVID-2019 у якості бактеріологічної зброї були Всесвітні військові ігри у жовтні 2019 року в китайському місті Ухань. На цих іграх були присутні команди різних країн світу, в тому числі США і РФ.
«Напевно до того, як починали таку бактеріологічну військову операцію, в РФ була розроблена вакцина і була виготовлена необхідна кількість для військових збройних сил РФ у випадку епідемії на території РФ», – додав Богуш.
На думку експерта, основна мотивація кризи, або чому Російська Федерація і особисто Володимир Путін зацікавлені у цьому:
-особистий рейтинг підтримки у РФ знизився до критичного рівня (35%;
-ціна на російські енергоносії впала до критичних позначок;
-міжнародні розслідування з приводу МН17,
-невдалі результати у міжнародних судах з українською стороною,
-американські та європейські санкції,
=проблеми з добудовою «Північного потоку 2»
Богуш нагадує, що Методи підйому особистого рейтингу В. Путіна відбувалися за допомогою за допомогою військових операцій:
-Чеченська війна, серпень 1999 – 30%, грудень 2000 – 80% (підйом рейтингу більше ніж у 2 рази);
-Грузинська війна, 2008 – 83%;
-Анексія Криму та початок військових дій на Донбасі – Лютий 2014 – 45%, грудень 2014 – 88% (підйом рейтингу в 2 рази);
Початок військової операції в Сирії 2015 – 88%, тощо.
Згаданий вище державний науковий центр вірусології «Вектор» в якому є одна з найбільших у світі колекцій загрозливих вірусів, в тому числі вірусу оспи, вірусу лихоманки ебола, тощо. В тому числі, в колекції, є зразки біля 10 видів так званих коронавірусів.
У РФ, нібито, існує ряд вакцин проти більшості вірусів колекції, в тому числі існують розробки вакцин і проти деяких штамів коронавірусів.
Також у РФ, розроблені сотні сценаріїв запуску бактеріологічної та біологічної зброї в різних країнах, методів посилення зараження та спеціального супроводу інформаційно-психологічних операцій у зоні проведення заходів.
Згідно з ситуацією, яку змоделював експерт, пандемія коронавірусу з відповідною панікою у медіа та суспільствах розповсюджується шаленими темпами, РФ допомагає різним країнам світу і перша винаходить вакцину (хоча вакцина вже давно є).
«Ця допомога після подолання пандемії коштує зняттям санкцій з РФ та відновленням авторитету РФ та Володимира Путіна особисто в світі», – висловив свою думку експерт.
За його словами, в Україні таким чином Росія досягне наступних своїх цілей:
-Легітимізація «ЛНР» і «ДНР»;
-легітимізація анексії Криму, подача води в Крим, насичення російською агентурою органів влади;
-Перехід влади до команди Віктора Медведчука;
-Поступове зняття санкцій з РФ.
Версії про навмисне занесений CОVID-19 з РФ в Ухань видається найбільш переконливою й колишньому радянському розвіднику та однокурснику Володимира Путіна з інституту КДБ Юрію Швецю.
Він вважає, що коронавірусCOVID-19 був занесений в китайських Ухань теж із Росії.
Нагадаємо, ми раніше також повідомляли, що за даними офіцера ізраїльської військової розвідки коронавірус вирвався з китайської лабораторії в Ухані.
Тим часом, росЗМІ, з посиланням на завідувача лабораторії центру Ільназа Іматдінова, повідомляють, що співробітники центру вірусології та біотехнології «Вектор» розробили 13 варіантів вакцини проти нового коронавірусу і приступили до їх випробувань.