«Укргазвидобування» погодило буріння артезіанської свердловини в Сенчі

ПОЛТАВА
18.08.2016, 09:31

Запланований термін здачі – жовтень цього року.

План заходів щодо будівництва артезіанської свердловини підписали представники компанії «Укргазвидобування» з сільською радою та територіальною громадою с. Сенчі Полтавської області. Сторони уклали угоду після громадського обговорення в Сенчанській сільраді 17 серпня.

Угода передбачає буріння свердловини для забезпечення сенчан питною водою високої якості.

– «Укргазвидобування» здійснило хімічні та бактеріологічні аналізи сенчанської води. Вони показали, що стан води в Сенчі не відповідає санітарним нормам. У рамках угоди співробітництва компанії з Полтавською облдержадміністрацією та через власну соціальну відповідальність, ухвалили рішення збудувати свердловину в Сенчі, щоб люди отримували якісну, чисту питну воду, – прокоментував В’ячеслав Чаус, директор з корпоративних і загальних питань ПАТ «Укргазвидобування».

На обговоренні були зазначені строки реалізації проекту. Цього місяця заплановане визначення місця свердловини й здійснення землевідведення під неї. Власне буріння буде здійснюватися в кілька етапів з 257 метрів до досягання горизонту чистої води. Здача свердловини запланована на жовтень цього року.

– Термін амбіційний, але якщо будемо все оперативно робити за підтримки районної та обласної влади й громади, вкладемося в нього, – Чаус.

Після підписання угоди голова Сенчанської сільради підкреслив важливість будівництва свердловини та допомогу «Укргазвидобування» територіальним громадам.

– Ждали цього довго. Надіємося, що ці проекти з доброї волі «Укргазвидобування» будуть реалізовані цього року. Також обласна рада може надавати ширші можливості для діяльності компанії, а «Укргазвидобування», в свою чергу, буде більше допомагати іншим громадам, – сільський голова Віктор Лисий.

Виділення коштів на будівництво свердловини та реалізація проекту стало можливим завдяки спільній діяльності «Укргазвидобування», «Полтавагазвидобування», Міністерства екології та «Останнього Бастіону». 

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
вчора, 09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18