«Укргазвидобування» погодило буріння артезіанської свердловини в Сенчі

ПОЛТАВА
18.08.2016, 09:31

Запланований термін здачі – жовтень цього року.

План заходів щодо будівництва артезіанської свердловини підписали представники компанії «Укргазвидобування» з сільською радою та територіальною громадою с. Сенчі Полтавської області. Сторони уклали угоду після громадського обговорення в Сенчанській сільраді 17 серпня.

Угода передбачає буріння свердловини для забезпечення сенчан питною водою високої якості.

– «Укргазвидобування» здійснило хімічні та бактеріологічні аналізи сенчанської води. Вони показали, що стан води в Сенчі не відповідає санітарним нормам. У рамках угоди співробітництва компанії з Полтавською облдержадміністрацією та через власну соціальну відповідальність, ухвалили рішення збудувати свердловину в Сенчі, щоб люди отримували якісну, чисту питну воду, – прокоментував В’ячеслав Чаус, директор з корпоративних і загальних питань ПАТ «Укргазвидобування».

На обговоренні були зазначені строки реалізації проекту. Цього місяця заплановане визначення місця свердловини й здійснення землевідведення під неї. Власне буріння буде здійснюватися в кілька етапів з 257 метрів до досягання горизонту чистої води. Здача свердловини запланована на жовтень цього року.

– Термін амбіційний, але якщо будемо все оперативно робити за підтримки районної та обласної влади й громади, вкладемося в нього, – Чаус.

Після підписання угоди голова Сенчанської сільради підкреслив важливість будівництва свердловини та допомогу «Укргазвидобування» територіальним громадам.

– Ждали цього довго. Надіємося, що ці проекти з доброї волі «Укргазвидобування» будуть реалізовані цього року. Також обласна рада може надавати ширші можливості для діяльності компанії, а «Укргазвидобування», в свою чергу, буде більше допомагати іншим громадам, – сільський голова Віктор Лисий.

Виділення коштів на будівництво свердловини та реалізація проекту стало можливим завдяки спільній діяльності «Укргазвидобування», «Полтавагазвидобування», Міністерства екології та «Останнього Бастіону». 

Геннадій Сікалов

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35