«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку

ЕКОНОМІКА
31.10.2022, 14:28
«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку

Державні підприємства продовжують використовувати старі схеми

ПрАТ «Укргідроенерго» у вересні-жовтні віддало підряди на 700 млн гривень фірмі «ТЕС-Інжиніринг», власник якої зареєстрований у гуртожитку.

Про це повідомляється у ProZorro.

З 2017 року підрядник отримав трохи більше мільйона гривень.

«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_1

Однак у вересні-жовтні «Укргідроенерго» віддало йому три підряди аж на 700 млн грн.

«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_3

До квітня 2024 року мають виконати другу чергу реконструкції Середньодніпровської гідроелектростанції, яка знаходиться на річці Дніпро у Кам’янському Дніпропетровської області та утворює Кам’янське водосховище. Підряд передбачає резервування власних потреб гідроелектростанції при посадці на «0» через струмообмежувальний реактор.

Крім вказаних робіт, йому замовили пусконалагоджувальні роботи на 3 млн грн, а також вимикачів для Київської ГАЕС на 405 млн гривень.

Усі три угоди уклали за «воєнною» процедурою, тобто без торгів.

Також у вересні вересня фірмі замовили електромонтажні роботи на Середньодніпровській ГЕС вартістю 292 млн гривень Закупівлю провели за «воєнною» процедурою без торгів.

«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_5

Підрядник створений у 2011 році під назвою «Д’юван Інжиніринг». Тоді засновником і директором фірми був киянин Валерій Сінєльніков, але в березні 2021 року директором став Дмитро Бринзак. У листопаді 2021 року назва змінилась на «ТЕС-Інжиніринг», а засновником і директором став Дмитро Бабич. Він зареєстрований у гуртожитку в Києві по вул. Довнар-Запольського, 8а, який Мінюст нещодавно передав у власність Києва.

«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_7«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_8«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_9«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_10«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_11

Під старою назвою «Д’юван Інжиніринг» фірма досі вказана засновником кам’янського «Придніпровського заводу промислових технологій», яким керує Станіслав Бабенко.

«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_12«Укргідроенерго» віддало 700 млн гривень підряднику, зареєстрованому у гуртожитку_13

Колишній засновник підрядника Дмитро Бринзак зараз володіє фірмою «Дюван Сістем Інженірінг» (Duvan), яка проектує, поставляє та монтує кліматичні, опалювальні та інтелектуальні системи управління.

Ще він є співзасновником «Д’юван Ейр» разом з Юрієм Ковганом, Антоном Полікевичем та Іваном Васичем. Останні двоє володіють фірмою «Укр Смарт Інжиніринг», яка є магазином кліматичної техніки LiveClimate.

Крім того, за даними YouControl, існує фірма «Д’юван» з окупованої з 2014 року Кадіївки Луганської області. Відтоді її засновником є місцевий житель Олексій Шубєнін, але до 2014 року нею володів колишній директор підрядника Сінєльніков.

Що до Сінєльнікова, то на нього записана ціла купа юросіб, а ще він значиться керівником кам’янського держпідприємства «Магніт» Міненерго. Певно, тому, що він є арбітражним керуючим.

У 2016 році поліція та прокуратура Київської області піймали його на хабарі за передачу у власність майна збанкрутілої фірми, однак у 2018 році суд його виправдав.
 

Читайте також:
Опінії
Оскільки Ситник «переплутав» поняття «подарунок» і «оренда» в контексті квартири, де на халяву проживав Тишлек, суд справу закрив.
10:56
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22
Кримінал
Колишньому заступнику глави Офісу президента Андрію Смирнову запобіжний захід у вигляді застави в 10 млн грн.
вчора, 20:50
Кримінал
За даними правоохоронців, фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства за кордоном
вчора, 17:04
Позиція
При цьому Іван Вигівський стверджує, що нічого про це не знає, адже слідчі Нацполіції – самостійні.
вчора, 16:15
Кримінал
САП подала клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави.
вчора, 15:44