«Укрпошта» розвозитиме листи полтавцям на нових фургонах «IVECO Daily»

ПОЛТАВА
06.06.2017, 04:53
«Укрпошта» розвозитиме листи полтавцям на нових фургонах «IVECO Daily»

Транспортне підрозділ ПАТ «Укрпошта» отримало три новеньких фургона «IVECO Daily» 70-150 з гідробортами Dhollandia і місткістю 26 м3. Автомобілі укомплектовані кузовами черкаського виробництва «ІнтерКаргоТрак».

На автомобілях для ПАТ «Укрпошта» встановлено 26-кубовий кузов виробництва черкаської компанії «ІнтерКаргоТрак» з гідро «Dhollandia» ззаду. Притому, гідроборт має вантажопідйомність 1 т і має як управління з бічного пульта, так і ножний привід.

Поштові фургони «IVECO Daily» 70-150 надійдуть в експлуатацію вже в найближчі дні і будуть возити кореспонденцію по відділеннях. Ці авто символізують зміни, які відбуваються в підприємстві. І одна з важливих частин цих змін – це швидка і своєчасна доставка, яка неможлива без сучасної техніки.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00