«Укрпошта» розвозитиме листи полтавцям на нових фургонах «IVECO Daily»

ПОЛТАВА
06.06.2017, 04:53
«Укрпошта» розвозитиме листи полтавцям на нових фургонах «IVECO Daily»

Транспортне підрозділ ПАТ «Укрпошта» отримало три новеньких фургона «IVECO Daily» 70-150 з гідробортами Dhollandia і місткістю 26 м3. Автомобілі укомплектовані кузовами черкаського виробництва «ІнтерКаргоТрак».

На автомобілях для ПАТ «Укрпошта» встановлено 26-кубовий кузов виробництва черкаської компанії «ІнтерКаргоТрак» з гідро «Dhollandia» ззаду. Притому, гідроборт має вантажопідйомність 1 т і має як управління з бічного пульта, так і ножний привід.

Поштові фургони «IVECO Daily» 70-150 надійдуть в експлуатацію вже в найближчі дні і будуть возити кореспонденцію по відділеннях. Ці авто символізують зміни, які відбуваються в підприємстві. І одна з важливих частин цих змін – це швидка і своєчасна доставка, яка неможлива без сучасної техніки.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35