«Укрзалізниця» придбала неякісні запчастини для рухомого складу на 100 мільйонів гривень

КРИМІНАЛ
19 червня, 14:14
«Укрзалізниця» придбала неякісні запчастини для рухомого складу на 100 мільйонів гривень
Фото: СБУ

Правоохоронці викрили корупційну схему, завдяки якій державне підприємство купило партію неякісних і крадених запчастин.

Організаторами виявилися представники комерційних структур і посадовці керівного складу ПАТ "Укрзалізниця", йдеться у звіті Служби безпеки України.

За версією слідства, оборудка чиновників і приватних підприємців створювала загрози стабільному функціонуванню залізничних перевезень у 5 регіонах країни, де тепер проводяться обшуки.

«Одна частина запчастин виготовлена кустарним способом. Інша — викрадена з вітчизняних підприємств залізничної галузі», — наголосили у пресслужбі СБУ.

Прикметно, що колишній народний депутат і "антикорупціонер" Сергій Лещенко, який входить наглядової ради "Укрзалізниці", обіцяв реформувати державну структуру та побороти налагоджені корупційні схеми.

Як бачимо, заяви "борця" так і лишилися порожніми словами, бо посадовці підзвітного йому відомства ні на мить не припиняють дерибанити бюджетні кошти.

Читайте також:
Упродовж 2020 року дочірні підприємства "Укрзалізниці", які спеціалізуються на ремонті тягового рухомого складу, будуть завантажені роботою.
17 березня, 12:00
Потерпілий отримав низку травм.
02 січня, 08:58
Правоохоронці викрили злочинну групу, яка діяла на Одещині під керівництвом заступника начальника одного з відділів управління СБУ.
вчора, 13:26
Щомісяця група виготовляла і продавала близько ста підроблених дипломів. Вартість одного становила в середньому 500 доларів.
03 липня, 15:13
Розслідування діяльності поліції Кагарлика розпочалися після того, як поліціянт згвалтував затриману жінку.
02 липня, 17:24
Директора одного з комунальних закладів Миргородського району підозрюють у заволодінні бюджетних коштів на суму 150 тисяч гривень.
02 липня, 13:36