Умань окупували чужинці, – українці обурені поведінкою хасидів

ПОЛІТИКА
16.09.2023, 18:24
Умань окупували чужинці, – українці обурені поведінкою хасидів
Фото: Останній Бастіон

Немиті бородаті паломники у смердючих лапсердаках і мафтир-гитлах з'їхалися з усіх усюд на Черкащину святкувати юдейський Новий рік.

Рош га-Шана в Умані, де похований основоположник релігійної секти хасидизму реббе Цадик Нахман, завжди привертає багато уваги, бо заїжджі віряни лишають по собі купи сміття.

Так сталося і цьогоріч попри тривалу повномасштабну воєнну російську агресію, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на скарги українців у соціальних мережах.

Громадяни незадоволені не тільки поведінкою хасидів, але що найголовніше бездіяльністю вітчизняних правоохоронців і місцевої влади, які спільно потурають чужинцям.

«Подивилася, як хасиди танцюють в Умані. Відверто кажучи, це жах. І їм байдуже, що ракети літають. Аж задумалася про світосприйняття», – прокоментувала подію користувачка мережі "Twitter" Антоніна Силка.

Цілком аналогічною думкою поділилася черкащанка Ірина Зікеєва: «Хасиди – це чума, це бич Божий для нашого краю. Брудні, не виховані... навіть в Ізраїлі їх зневажають. В Умані також, навіть ті, хто на них заробляє. Але дозвіл на приїзд дає центральна влада, а не місцева, тож думай-те».

«Чи дозволить господар перетворити власний дім на свинюшник? Чи можливо ми тут не господарі? І це не єдині питання, які я хотів би задати всім українцям... Зробили вже з нашої бідної України, і свинюшник, і полігон для вбивства українців», – обурюється поведінкою заїжджих паломників депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов.

Поки одні весело скачуть й перетворюють вулиці Умані на подобу Содому і Ґомори, інші – вмиваються слізьми, щодня ховаючи в землю труни з тілами своїх батьків, чоловіків, братів і синів, які полягли смертю хоробрих на фронті.

Знаково, що понад 22 тисячам паломникам були байдужі, як сигнали оповіщення повітряної тривоги, так і комендантська година, бо поліція та влада зробили для них виключення, дозволивши цілу добу гульбенити на вулиці.

Ще пророк української нації та великий кобзар Тарас Шевченко розпізнав, чого варті юдейські хитрощі, тому у своїх "Гайдамаках" прямо закликав українців не брататися з чужинцями:

«Отаке-то було лихо / По всій Україні! / Гірше пекла... / А за віщо, / За що люде гинуть? [...] А пороги серед степу / Ревуть-завивають: / Поховали дітей наших, / І нас розривають. / Ревуть собі й ревітимуть. / Їх люде минули; / А Україна навіки, / Навіки заснула...».

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що мало українському народові горя і бід від чужинських зайд, так ще й земляки взялися до відверто аморальних дій.

Читайте також:
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
22 травня, 09:33
Полтава
Українські захисники вдячні землякам за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.
20 травня, 06:01
Опінії
43 річний Сергій Лещенко закликає мобілізувати 25 річних українців, сидячі в своїй квартирі за $2 млн.
16 травня, 17:35
Політика
Юлія Свириденко скасовує наказ про бронювання працівників доставки їжі Glovo, казино та інших.
16 травня, 16:25
Політика
Обласний та промисловий центр Півдня поступово «старішає» і не може утримати молодих фахівців. Російська агресія погіршила ситуацію.
09 травня, 19:04
Війна
Розгляд майже 11 тисяч кримінальних справ зупинили через мобілізацію обвинувачених
09 травня, 09:05