УНСО до штурму, УНА до влади...

ІСТОРІЯ
19 серпня, 18:45
УНСО до штурму, УНА до влади...

Сьогодні, 19 серпня, день народження славетної організації сучасності – Української народної самооборони, відомої нам за абревіатурою УНСО.

Це – найколоритніша парамілітарна формація постіндустріального Fin de siècle. Нарваність і вільний політ думки її адептів уможливили експорт революції, війну у натовпі та пілотну версію українського імперіалізму.

І гострим штик-ножем УНСОвці першими окреслили поетичну амбіцію "від Сяну до Дону" на пісках безлюдних пляжів Абхазії. Епоха донині не відала найбільш послідовних законодавців моди на війну з козломордими ємєлями.

І все що казали їхні агітки у 1990-х стало евіденцією з 2014-го.

А наймістичніше пророцтво головного режисера УНА-УНСО – Дмитра Корчинського, з його віковічним "Крим буде або українським, або безлюдним" втілюється у життя у наші дні. Якщо точніше, то у Новофедорівці (неподалік Севастополя), у Керчі, у районі Бельбеку...

P.S. Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" вітає воїнів УНСО з 32-річчям створення організації та бажає наснаги у нашій спільній, звитяжній, довготривалій боротьбі проти спільних ворогів!

УНСО до штурму, УНА до влади..._1
УНСО до штурму, УНА до влади..._3
УНСО до штурму, УНА до влади..._5
УНСО до штурму, УНА до влади..._7
УНСО до штурму, УНА до влади..._9
Автор : Головред Дмитро Савченко
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Генерал-полковник Олександр Сирський привітав українських захисників і захисниць безпосередньо на лінії фронту.
вчора, 07:45
Війна
У складі Сил оборони України є чимало загартованих у бою з окупантами військовослужбовців, найнепримітнішими для росіян є снайпери.
17 листопада, 21:34
Війна
Точним пострілом спецназівця було ліквідовано окупанта з відстані 2710 м
13 листопада, 13:42
Історія
124 роки тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 18:01
Війна
Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.
30 жовтня, 14:30
Війна
Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців
20 жовтня, 12:10