УНСО до штурму, УНА до влади...

ІСТОРІЯ
19.08.2022, 18:45
УНСО до штурму, УНА до влади...

Сьогодні, 19 серпня, день народження славетної організації сучасності – Української народної самооборони, відомої нам за абревіатурою УНСО.

Це – найколоритніша парамілітарна формація постіндустріального Fin de siècle. Нарваність і вільний політ думки її адептів уможливили експорт революції, війну у натовпі та пілотну версію українського імперіалізму.

І гострим штик-ножем УНСОвці першими окреслили поетичну амбіцію "від Сяну до Дону" на пісках безлюдних пляжів Абхазії. Епоха донині не відала найбільш послідовних законодавців моди на війну з козломордими ємєлями.

І все що казали їхні агітки у 1990-х стало евіденцією з 2014-го.

А наймістичніше пророцтво головного режисера УНА-УНСО – Дмитра Корчинського, з його віковічним "Крим буде або українським, або безлюдним" втілюється у життя у наші дні. Якщо точніше, то у Новофедорівці (неподалік Севастополя), у Керчі, у районі Бельбеку...

P.S. Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" вітає воїнів УНСО з 32-річчям створення організації та бажає наснаги у нашій спільній, звитяжній, довготривалій боротьбі проти спільних ворогів!

УНСО до штурму, УНА до влади..._1
УНСО до штурму, УНА до влади..._3
УНСО до штурму, УНА до влади..._5
УНСО до штурму, УНА до влади..._7
УНСО до штурму, УНА до влади..._9
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28