Уральського самостійника засудили до 2 років неволі за підтримку України

КРИМІНАЛ
29 лютого, 12:34
Уральського самостійника засудили до 2 років неволі за підтримку України
Фото: Свободный Урал

Ресурсна федерація московії ніколи не мала свободу слова. Всіх інакодумців, які йдуть проти Кремля, там саджають до тюрми або вбивають.

Красномовним свідченням є сфабрикована гебістами справа проти єкатеринбурзького журналіста, громадського діяча й уральського самостійника Ярослава Ширшикова. Напередодні йому винесли обвинувачувальний вирок.

Такі відомості кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» надав соратник Ширшикова — вимушений політичний емігрант Андрєй Романов. За його словами, борцю за свободу Уралу проти Москви присудили 2 роки колонії суворого режиму «за виправдання тероризму».

Центральний окружний військовий (!) суд Єкатеринбурґа визнав Ширшикова винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 205.2 Карного кодексу РФ. Адвокати не змогли довести фальсифікацію справи, шитої білими нитками карателями із ФСБ.

«Ярослав був відомий тим, що у 2019 році вийшов із прапором Уральської республіки проти будівництва храму РПЦ-ФСБ у сквері навпроти Драматичного театру Єкатеринбурґа. І цим сильно налякав Москву. У 2020 році він написав листа особисто путіну, де повідомив про вихід Уральського федерального округу зі складу РФ та утворення Уральської республіки. Тобто, це був відверто ризикований крок, виклик, з яким режим не став миритися.

За це Ярослав спершу отримав 1 рік і 6 місяців у вигляді обмеження волі. Потім продажні слуги Феміди за вказівкою чекістів вирішили «накинути» строк — його засудили за носіння футболки «Ширшиков проти війни», за антивоєнні дописи у соціальних мережах на підтримку українського народу. Тепер йому дали 2 роки колонії.

На жаль, так звана російська преса, не кажу про західну, вона продажна, ні слова не написала про судилище над Ярославом. А чому? Ну, бо небезпечно писати правду про людину, котра чинить спротив нелюдському кривавому режимові. Дякую вам, що підтримуєте наш уральський самостійницький рух», — зазначив Андрєй Романов.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», відродивши ГУЛАГ, путінський режим не став обмежуватися практиками лише 1930-х років. Кремль також застосовує проти інакодумців медицину.

Уральського самостійника засудили до 2 років неволі за підтримку України_1
Читайте також:
Світ
Попередні періоди надлишкових потужностей у комуністичному Китаї призвели до втрати робочих місць американців. А ще, до закриття низки фірм.
12 липня, 19:22
Опінії
Процес відбудеться у закритому режимі. Тобто без допуску родичів, представників громадськості та преси.
09 липня, 16:05
Опінії
Відповідь на поставлене питання рівночасно складна й очевидна. Ба більше: вона глибока і комплексна, тому просто не буде.
02 липня, 07:13
Опінії
У суді відкрилися ворота пекла – в них ми побачили москву…
21 червня, 16:04
Позиція
Україна здригається від проявів діяльності нелегітимного і його регента.
20 червня, 10:42
Політика
Рішення про створення військової поліції у першому читанні підтримали 247 депутатів.
19 червня, 15:35