Уряд Ефіопії дозволив ООН надати допомогу мешканцям регіону Тиґрай

СВІТ
05.12.2020, 07:51
Уряд Ефіопії дозволив ООН надати допомогу мешканцям регіону Тиґрай
Фото: France 24

Найближчими днями Організація Об'єднаних Націй розгорне гуманітарну місію в Ефіопії з метою допомогти нужденним.

Інформацію про це оприлюднили журналісти видання "Radio Farda" (رادیو فردا), посилаючись на відповідну заяву влади африканської країни.

Представники ООН і ефіопського уряду підписали угоду, яка дозволяє "безперешкодний" гуманітарний доступ до федеральних територій, у тому числі ізольованого раніше Тиґраю, де відбулась короткочасна війна.

Відомо, що міжнародна організація забезпечуватиме нужденних осіб водою, їжею, ліками та іншою необхідною допомогою, які стали випадковими заручниками бойових дій.

«За нашими даними, майже 6 мільйонів людей у регіоні Тиґрай гостро потребують харчів і медикаментів. Вони тижнями просять допомоги, надання якої ускладнюється військово-політичною ситуацією у цілому в Ефіопії та проблемами зі зруйнованою війною інфраструктурою», — заявив речник ООН із гуманітарних питань Савіано Абрео.

Як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", понад 25 тисяч ефіопських біженців втекли з регіону Тиґрай у сусідній Судан від постійних артилерійських обстрілів.

Читайте також:
30 років при владі для Ідриса Дебі завершилися смертю від кулі повстанців-ісламістів на півночі Республіки Чад.
21 квітня, 10:37
Лісова пожежа, що кілька днів вирує на території Кейптауна, призвела до знищення книгозбірні головного університету ПАР.
19 квітня, 10:37
Союзник західних держав по боротьбі з ісламістськими терористами Ідрис Дебі готовий знову стати президентом Чаду.
08 квітня, 14:00
Колишню колонію Франції у Західній Африці лихоманить масовими протестами у зв'язку з арештом лідера сенеґальської опозиції Усмана Сонко.
08 березня, 13:44
Спеціалісти США у галузі радіоелектронного озброєння взялися проводити інженерно-технічний аналіз відомої російської військової розробки.
28.12.2020, 10:37
Понад 25 000 ефіопських біженців втекли з регіону Тиґрай у сусідній Судан від постійних артилерійських обстрілів.
25.11.2020, 19:26