Уряд Канади закликали визнати росію країною-спонсором тероризму

СВІТ
03 лютого, 11:40
Уряд Канади
Уряд Канади

Нижня палата канадського парламенту ще минулого року визнала, що дії росії в Україні є геноцидом.

Депутат від Консервативної партії Ларрі Брок вніс до парламенту Канади петицію з вимогою офіційно визнати росію країною-спонсором тероризму.

Як передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на сайт парламенту Канади.

Терористи
Терористи

"З огляду на те, що росія розпочала неспровоковану війну проти українського народу, вчинила численні воєнні злочини проти українців, з урахуванням того, що рф та її війська неодноразово проводили жорстокі невиборчі обстріли цивільних об'єктів в Україні, у тому числі дитячих садків, лікарень та житлових будинків, ми, громадяни і жителі Канади, закликаємо уряд негайно та публічно визнати рф державою-спонсором тероризму", - йдеться у тексті петиції.

Автор ініціативи нагадує, що нижня палата канадського парламенту ще минулого року визнала, що дії росії в Україні є геноцидом.

Відповідно до законодавства Канади, після внесення петиції до сесійної зали влада має 45 днів, щоб підготувати на неї письмову відповідь. 

Читайте також:
Війна
Понад рік загарбанні росіянами терени нашого Півдня продовжують зазнавати руйнівного впливу агресорів, які тероризують мирних українців.
15 березня, 19:44
Війна
Терористичний контингент РФ знову застосував зенітно-ракетні системи середнього радіуса дії "С-300" з тимчасово окупованого Токмака.
24 лютого, 21:27
Світ
Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.
22 лютого, 20:24
Війна
На тимчасово загарбаних російськими агресорами теренах Запорізької області загострюється гуманітарна криза, геноцид набирає обертів.
22 лютого, 18:17
Світ
Воєнний злочинець та кривавий російський диктатор відверто наслідує шлях свого бездуховного вчителя душогуба Іосіфа Сталіна.
10 лютого, 19:07