Чи підтримає Володимир Оманський петицію про товари від спонсорів терору?

ПОЛІТИКА
15.01.2023, 12:10
Ілюстративне фото: платити податки у рф - спонсорувати війну
Ілюстративне фото: платити податки у рф - спонсорувати війну

Петиція авторства воїна Юрія Гудименка набрала необхідні 25 тис.

Петиція щодо обов’язкового маркування для товарів від брендів-спонсорів російського тероризму авторства воїна Юрія Гудименка на сайті Офісу Президента набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на текст відповідної петиції. Наразі вона набрала понад 29,7 тис. голосів із 25 тис. необхідних. Тепер глава держави має відреагувати на петицію.

"Починаючи з 24 лютого, кількість іноземних компаній, що покинули російський ринок та публічно заявили про своє рішення, значно зросла, у порівнянні із 2014 роком. Тим не менш, за даними Єльського університету (США) та Київської школи економіки (Україна) близько 1000 представників міжнародного бізнесу все ще підтримують співпрацю з росією та її споживачами, що підтримують воєнні злочини, скоєні загарбниками в Україні.
 

Чи підтримає Володимир Оманський петицію про товари від спонсорів терору?_1
Бренди які пішли з ринку рф

До таких компаній, зокрема належать загальновідомі західні бренди, широко представлені на глобальному ринку, а саме: Alfred Ritter GmbH & Co. KG, Avon Products, Inc., Barilla Holding S.p.A., Bonduelle Group, Colgate-Palmolive Company, HiPP GmbH & Company Vertrieb KG, Hochland AG, Johnson&Johnson, Lactalis, Mondelez International, Inc, Nestlé S.A., Perfetti Van Melle, Procter & Gamble Company, Red Bull GmbH, Société Bic S.A., Unilever plc, Yves Rocher та інші", - йдеться у тексті петиції.

У зв’язку з цим автор документа просить президента Володимира Зеленського: Вжити законодавчих заходів для зобов’язання компаній (постачальників та виробників, в тому числі іноземних та тих, які мають співвласників, що співпрацюють з іноземними компаніями), котрі продовжують власну співпрацю із кривавим російським режимом, виробляючи та продаючи власні товари на території держави-агресора, перш за все ті, що зазначені у даній петиції, в обов’язковому порядку маркувати аналогічні товари та бренди, що імпортуються в Україну та призначені для продажу на українському ринку, написом/поміткою про співпрацю з державою-терористом.

"Завдяки вам зібрані необхідні 25000 голосів - і навіть більше - під петицією про маркування продукції брендів-колаборантів. Тепер м'яч на боці Офіса Президента України. Я очікую, що за результатами розгляду питання буде передано до Кабінету Міністрів України. Загубитися йому я не дам. Вдячний кожному з вас. Я знав, що ми впораємось, але навіть не думав, що так швидко. Все ж таки питання економіки зазвичай викликають менше інтересу, аніж щось примітивно-популістичне", - зазначає на своїй сторінці у фейсбуці автор петиції 

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Причина: велика заборгованість підприємства «Полтававодоканал» перед акціонерним товариством «Полтаваобленерго». Ситуація загострюється.
19 лютого, 21:48
Політика
Діти ізраїльських депутатів і урядовців добровільно мобілізувалися, в Україні ж ухиляються від захисту. Власні гаманці їм ближчі до тіла.
28.12.2023, 13:45
Полтава
Діставатися зі старостинських округів Полтавської громади до навчальних закладів дітям нині не по кишені. Влада має звернути на це увагу.
13.10.2023, 18:50
Опінії
Рівно рік тому загинув наш близький Друг і Побратим – Паша Біллі (Романенко Павло Сергійович) за позивним "Кандагар".
24.05.2023, 19:03
Полтава
На тлі повномасштабного вторгнення московитів в Україну наші громадяни нарешті зрозуміли: час прощатися з російською спадщиною.
12.04.2022, 09:12
Світ
Колишні британські прем'єр-міністри спільно з групою юристів ініціювали роботу з організації нового міжнародного "Нюрнберзького трибуналу".
05.04.2022, 20:04