Уряд Німеччини збільшує підтримку України для розвитку кліматичної політики

СВІТ
28.02.2023, 17:20
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Німецькі проєкти, зокрема, охоплюватимуть питання підтримки України у виконанні Паризької угоди та адаптації до наслідків зміни клімату

Загальний бюджет проєктів технічної допомоги, які реалізовуватимуть в Україні в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи, становитиме 44,5 млн євро. Серед них як нові проєкти, так і ті, що планувалося запустити до війни, або робота яких була тимчасово призупинена з початком бойових дій.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на фейсбук Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Парк дикої природи в Мюдені (Wildpark Mueden)
Парк дикої природи в Мюдені (Wildpark Mueden)

Про ці екстрені ініціативи та поглиблення співпраці говорили у Берліні під час двосторонньої зустрічі української делегації на чолі з заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександром Краснолуцьким із представниками Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини, Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, безпеки ядерних реакторів та захисту прав споживачів Німеччини, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) та Секретаріату ІКІ.

Німецькі проєкти, зокрема, охоплюватимуть питання підтримки України у виконанні Паризької угоди та адаптації до наслідків зміни клімату в Чорноморському регіоні, створення системи торгівлі квотами на викиди, впровадження найкращих доступних технологій та методів управління, формування політики низьких викидів, збереження старовікових лісів Карпат, підвищення спроможності України долати наслідки війни та інтегруватися до ЄС.

Крім того, йшлося про долучення України до кліматичного клубу, який наразі формують країни Євросоюзу.

Також Уряд Німеччини готовий допомогти Україні з будівництвом реабілітаційних центрів для тварин, що постраждали від війни, та створенням екодуків, на кшталт тих, що збудовані у Європі.

"Військові дії точаться і на природоохоронних територіях України. Війна впливає на унікальні види біорізноманіття. Тому питання побудови реабілітаційних центрів для тварин також є актуальним для нас. Адже розуміємо, що країна має дбати не лише про своїх громадян, а й піклуватися про збереження тваринного світу", - сказав Краснолуцький.

За його словами, Україна прагне застосовувати найкращі практики, які є на сьогодні в Європі, для своєї відбудови та розвитку. І тому досвід Німеччини та інституційна допомога є вкрай важливими. 

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Минулими вихідними річка Чутівка раптово набула рожево-бурякового відтінку. Жителі б'ють на сполох через погіршення природного стану води.
16 вересня, 19:21
Полтава
Правоохоронні органи звернулися до вітчизняних слуг Феміди щодо бездіяльності чиновників. Бюрократам вказали на їхнє місце та обов'язки.
04 вересня, 21:49
Політика
Дохла риба, неживі качки й смердюча ряска. Саме такий нині вигляд має басейн річки Десна, яку свідомо отруїли російські окупанти на Курщині.
03 вересня, 06:02
Полтава
Соціальними мережами ширяться приголомшливі знімки висохлих Пушкарівських ставків. Місцева флора й фауна — цілковито вимерла.
06 серпня, 14:54
Полтава
Наслідки аномальної спеки найбільше відчувають у населених на березі Дніпра й Сули пунктах області. Природа також страждає.
31 липня, 21:42
Кримінал
Станом на цю мить відомо, що правоохоронці розслідують нові випадки порушення ветеринарних правил. Зловмисників уже розшукують.
31 липня, 14:55