Уряд пропонує звільнити Сергія Гайдая

КРИМІНАЛ
02 серпня, 20:23
Сергій Гайдай
Сергій Гайдай

Він фігурує у корупційній справі

Кабінет Міністрів України після викриття корупційної схеми із закупівлею безпілотників  і РЕБ запропонували звільнити одного з фігурантів — голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая.

Про це повідомила премʼєр-міністерка Юлія Свириденко. 

За її словами, вже за пів години відбудеться засідання Кабміну. Зокрема, уряд скерує президентові проєкт розпорядження про звільнення з посади Гайдая.

Вже зроблено кроки й щодо інших фігурантів справи. Зокрема, «Слуга Народу» призупинить членство народного депутата Олексія Кузнєцова у фракції на час розслідування.

 Олексій Кузнєцов
Олексій Кузнєцов

А командувач Національної гвардії України відсторонив від посад причетних до схеми військовослужбовців.

«Українська правда» з посиланням на власні джерела також повідомила, що у справі фігурує начальник Рубіжанської МВА Луганської області Андрій Юрченко.

Андрій Юрченко
Андрій Юрченко

Що за справа?

Увечері 2 серпня стало відомо, що НАБУ та САП викрили на корупції народного депутата, керівників районної та міської адміністрацій, а також військовослужбовців Національної гвардії України.

За даними слідства, схема полягала в укладенні державних контрактів на закупівлю безпілотників та систем РЕБ із підприємствами-постачальниками за завищеними цінами. До 30% від суми контракту поверталося учасникам схеми у вигляді неправомірної вигоди.

Чотирьох осіб уже затримано.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Вартість навчання 200 000$ на рік. Цього немає в декларації.
вчора, 21:31
Спорт
П’ятдесят тисяч за світову першість: як держава принижує своїх чемпіонів.
вчора, 12:00
Політика
У Монако 50% суперкарів мають українські номери.
07 грудня, 21:45
Політика
Україна — не свята, а складна країна з глибокими проблемами. Корупція підриває її шанси.
05 грудня, 14:01
Світ
SPAK тимчасово припинила експеримент із цифровізації держуправління та перевела Діеллу в «офлайн-режим».
05 грудня, 13:48
Кримінал
Правоохоронці задокументували, як парламентарка разом зі спільниками вимагала з підприємця 250 тисяч доларів.
05 грудня, 09:46